Vernostný program

PODMIENKY ČLENSTVA VO VERNOSTNOM PROGRAME

Členom nášho vernostného zľavového programu Parys Team sa stanete obyčajnou registráciou na našom webe. S registráciou získavate množstvo výhod, ktoré Vám prinesú naozaj výhodné nákupy na celý sortiment ponúkaných rybárskych potrieb. Zľavy 3 % - 10 % podľa výšky objednávok, ďalšie navýšenie týchto zliav prostredníctvom zľavových poukazov a praktické darčeky k objednávkam v rámci časovo obmedzených akcií. O všetkých týchto výhodách a akciách Vás vždy informujeme prostredníctvom emailov.

 

Parys.sk Vám praje príjemný nákup

 

EXTRA VÝHODNÉ NÁKUPY PRE ČLENOV PARYS TEAMU

 

UPOZORNENIE

 

Po vykonanej registrácii je nutné zadať v ľavej časti nášho eshopu prihlasovacie meno a heslo a tým sa prihlásite do eshopu ako riadne zaregistrovaný návštevník a ceny v eshope sa Vám automaticky prepočítajú podľa Vašej aktuálnej zľavy. Bez prihlásenia nie je možné uplatňovať nárok na zľavu!!
Hodnota Vašej objednávky bude na vernostný účet Parys Teamu pripísaná po 14 pracovných dňoch. O pripísaní čiastky na Váš vernostný účet budete informovaný emailom.

 

1. Úvod

 

Zákaznícky PARYS TEAM je vernostný program pre zákazníkov internetového obchodu www.parys.sk spoločnosti Párysov rybársky raj, s.r.o., ktorého účelom je poskytovanie nadštandardných výhod stálym zákazníkom a skvalitňovania služieb na základe zadaných údajov. Predpokladom pre vstup je realizácia platnej registrácie na www.parys.sk a splnenie podmienok, ktoré sú upresnené nižšie.

 

2. Výhody vyplývajúce z členstva v PARYS TEAM

 

2.a. Člen teamu po splnení podmienok (pozri. Bod 3.1.) Získa pri nákupe na internetovom obchode www.parys.sk zľavu vo výške 3 - 10%. Zľavové limity v bode 2.b. sú uvedené len pre členov PARYS TEAM. Výhody a zľavy získané členstvom v PARYS TEAM platia len pre nákupy realizované v internetovom obchode. V kamennej predajni platí iný vernostný program a nie je možné tieto zľavy na predajni uplatňovať!

2.b. Zľavové limity

 

Finančné sumy, uvádzané pri jednotlivých zľavách, sú dané súčtom všetkých objednávok konkrétneho člena PARYS TEAM realizovaných od 1. 9. 2016. Každému riadne zaregistrovanému zákazníkovi sa budú čiastky za jeho objednávky sčítať na jeho účet a po dosiahnutí ďalšej postupovej hranice mu bude v nasledujúcej objednávke navýšený zľavový vernostný rabat na zodpovedajúcu hodnotu (pozri nižšie).

 

1) Nový zákazník - 3 % zľava

 

Zľava vo výške 3 % je základnou zľavou poskytovanou pri celkovej útrate 1 EUR až 555 EUR. Po dosiahnutí celkovej útraty 555 EUR a viac sa zákazník automaticky presúva do 6 % zľavy, ktorá mu bude započítaná už pri nasledujúcej objednávke! Načítanie celkovej útraty nie je časovo obmedzené.

 

2) Top zákazník - 6 % zľava

 

Zľava vo výške 6 % platí pri celkovej útrate 555,01 EUR až 1 111 EUR. Po dosiahnutí celkovej útraty 1 111 EUR a viac sa zákazník automaticky presúva do 8 % zľavy, ktorá mu bude započítaná už pri nasledujúcej objednávke! Načítanie celkovej útraty nie je časovo obmedzené.

 

3) Exlusive zákazník - 8 % zľava

 

Zľava vo výške 8 % platí pri celkovej útrate 1 111,01 EUR až 2 222 EUR. Po dosiahnutí celkovej útraty 2 222 EUR a viac sa zákazník automaticky presúva do 10 % zľavy, ktorá mu bude započítaná už pri nasledujúcej objednávke! Načítanie celkovej útraty nie je časovo obmedzené.

 

4) VIP zákazník - 10 % zľava

 

Zľava vo výške 10 % platí pri celkovej útrate nad 2 222,01 EUR. Táto zľava bude zákazníkovi započítaná už pri nasledujúcej objednávke! Načítanie celkovej útraty nie je časovo obmedzené.

 

Hodnota predchádzajúceho nákupu je pripisovaná na vernostný účet do 14 pracovných dní od realizácie (odoslania) objednávky. Celková suma realizovaných objednávok sa zobrazuje ihneď po prihlásení.

 

2.c. Ak bude časový rozdiel medzi dvoma nasledujúcimi objednávkami väčší, ako 12 mesiacov, bude výška dosiahnutého zľavového bonusu automaticky nastavená na predvolené 3 % zľavovú hranicu bez ohľadu na výšku predchádzajúcej objednávky!

2.d. Zodpovedajúce zľavy sa prejavia zmenou cien celého sortimentu po riadnom prihlásení člena Parys Teamu na eshope www.parys.sk.

2.e. Do celkového stavu zákazníckeho účtu budú započítané iba prevzaté a zaplatené objednávky. Zodpovedajúca čiastka bude na účet zákazníka pripísaná až po prevedení dobierkovej finančnej čiastky na účet spoločnosti PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy a následnom vrátení objednávky, bude z konta zákazníka odpočítaná zodpovedajúce finančná čiastka, ktorá bude zodpovedať hodnote zrušenej alebo vrátenej objednávky alebo jej časti.

2.f. Člen PARYS TEAM má automaticky nárok na ďalšie cenové zvýhodnenie v rámci špeciálnych akcií, organizovaných spoločnosťou Párysov rybársky raj, s.r.o. na internetovom obchode www.parys.sk O týchto akciách bude informovaný prostredníctvom informačných emailov alebo priamo na www.parys.sk

 

3. Členstvo v PARYS TEAME

 

3.1. Podmienky prijatia do PARYS TEAMU

3.1.a. Členom PARYS Teamu sa môže stať osoba, ktorá súhlasí s podmienkami zaradenia do teamu a vyplní pravdivé povinné údaje pri registrácii na www.parys.sk, súhlasí s obchodnými podmienkami a súhlasí so zasielaním informačných emailov o akciách PARYS Teamu (maximálne 2x za mesiac).

3.1.b. Členom PARYS TEAMu sa stáva zákazník na základe slobodnej vôle, ktorá je vyjadrená zaregistrovaním na internetovom obchode www.parys.sk a potvrdením súhlasu s obchodnými podmienkami.

3.1.c. Pri objednávke prostredníctvom e-shopu sa členom PARYS TEAMu automaticky stáva každý zákazník, ktorý splní podmienky pre prijatie. Pokiaľ si zákazník e-shopu nepraje z akéhokoľvek dôvodu byť zaradený do teamu, túto vôľu vyjadrí písomnou alebo elektronickou formou adresovanou na kontaktnú adresu uvedenú v bode 5. alebo realizuje nákup na www.parys.sk bez registrácie.

3.2. Vyradenie z PARYS TEAMu

3.2.a. Člen PARYS TEAMu môže svoje členstvo kedykoľvek zrušiť. Pre odvolanie súhlasu s členstvom je nutné písomnou alebo elektronickou formou požiadať o zrušenie členstva. Žiadosť adresujte na kontaktnú adresu uvedenú v bode 5.

3.2.b. Spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. si vyhradzuje právo zrušenia členstva v PARYS TEAME každému, kto poruší podmienky členstva.

3.3. Povinnosti člena vyplývajúce z členstva v Parys Teamu

3.3.a. Člen teamu sa zaväzuje bezodkladne informovať o zmene povinných údajov, uvedených v registrácii uskutočnené prostredníctvom e-shopu www.parys.sk. Zmenu údajov je možné realizovať, písomnou alebo elektronickou formou adresovanou na kontaktnú adresu uvedenú v bode 5. Pri zmene údajov je potrebné uviesť Zákaznícke číslo a jeden z identifikačných údajov zákazníka (meno, priezvisko, fakturačnú adresu ...).

3.4. Povinnosti a práva spoločnosti PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. vyplývajúce z členstva v Parys Teame

3.4.a. Spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. si vyhradzuje právo na jednostrannú zmenu podmienok členstva v PARYS TEAME bez predchádzajúceho upozornenia.

3.4.b. Pri nesplnení niektorého z predchádzajúcich bodov má spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. právo odmietnuť členské výhody člena teamu.

 

4. Všeobecné podmienky a ochrana osobných údajov

 

4.a. Spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov zaregistrovanej na meno člena PARYS Teamu a to za účelom ponuky obchodu alebo služieb vyplývajúcich z činnosti spoločnosti PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. Poskytnuté údaje budú slúžiť pre potreby spoločnosti PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. k analytickému, marketingovému, propagačnému účelu a pre skvalitnenie služieb. Členovia PARYS Teamu berú na vedomie, že svoj súhlas môžu kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolať a spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. tieto údaje zlikviduje.

4.b. Spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. si vyhradzuje možnosť v prípade neaktuálnych či nepresných údajov vyradiť člena z PARYS Teamu, lebo je povinná na základe § 5 ods. 1 písm. c) zákona 101/2000 Zb. také dáta zlikvidovať.

 

5. Na čo je možné uplatniť vernostnú zľavu

 

Vernostné zľavy je možné uplatniť na všetky produkty na e-shope, ktoré na detaile produktu nemajú uvedenú vetu "Na tento produkt sa nevzťahuje vernostná zľava". Môžu to byť produkty konkrétnej značky, alebo produkty, ktoré sú už zľavnené. Vernostná zľava sa všeobecne nevzťahuje na tento sortiment:

Značky: Deeper, Free Spirit, Devict, Power Vision, VEXILAR, Lowrance,

Tovar označený červeným štítkom: Výpredaj, Zľava

 

6. Kontaktná adresa

PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.
Průmyslová 1292
50601 Jičín
tel .: +421 915 127 977
http://www.parys.sk
info@parys.sk

 

7. Záverečné ustanovenia

 

Tieto podmienky platia od 17. apríla 2016.
Spoločnosť PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. sa rozumie PARYS.CZ spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Průmyslová 1292, 50601 Jičín, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Hradci Králové, oddiel C, vložka 3894.

 

Veľa príjemných nákupov za skvelé ceny Vám praje Váš PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies