Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Doprava

Spôsoby dodania tovaru a prehľad cien dopravy pre Slovensko.

Tovar je doručovaný na zákazníkom uvedenú adresu, o odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou e-mailu. Doručovanie je zaisťované v pracovných dňoch v priebehu bežnej pracovnej doby. Objednaný tovar je zasielaný prepravnou spoločnosťou PPL. Cena poštovného / dopravného je účtovaná vo výške 2,50 EUR. V prípade dobierky je k cene poštovného účtované dobierka 1,60 EUR. Balné neúčtujeme.
 
V prípade objednávky tovaru, ktorej celková hodnota presahuje sumu 39 EUR, nebude účtované žiadne poštovné / dopravné. Hranica dopravy zdarma je v prípade akcie ponížená na príslušnú čiastku 15 EUR. O začatí takejto akcie, dobe trvania akcie a o ďalších podrobnostiach informujeme našich zákazníkov prostredníctvom newsletteru alebo na našom eshope www.parys.sk.
 
Dni dopravy zdarma
 
Počas tzv. dní dopravy zdarma je limit pre dopravu zdarma znížený na hranicu 15 €.
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem