Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Nový e-shop Parys.sk

Práve sme pre vás spustili úplne nový e-shop, ktorý Vám uľahčí a spríjemní Vaše nákupy. Budeme veľmi radi, ak nás upozorníte na nejaké chyby alebo nedokonalosti, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyladiť. Nižšie uvádzame pár informácií, ktoré sa vám iste budú hodiť. :)

Zákaznícky účet a vernostné zľavy

Vaše zákaznícke účty vrátane vašich vernostných zliav sme previedli aj do nového e-shopu. V pravom hornom rohu sa teda stačí prihlásiť pod rovnakým používateľským menom a heslom, ako ste boli zvyknutý na pôvodnom e-shope.

Dôležité upozornenie: Pri niektorých zákazníkoch evidujeme zlú výšku zľavy. Pokiaľ sa Vám teda zobrazuje zlá alebo žiadna zľava, kontaktujte nás prosím, aby sme Vám zľavu mohli opraviť. Väčšina zákazníkov by však už mala mať svoju zľavu správne nastavenú. Ďakujeme.

Zatiaľ bohužiaľ neuvidíte svoje predchádzajúce objednávky vytvorené na pôvodnom e-shope a nebude sa vám zatiaľ zobrazovať ani hodnota všetkých týchto nákupov. Toto bude vytvorené počas pár nasledujúcich dní. Dôležité ale je, že vaše zľavy fungujú a môžete bez problému ďalej nakupovať.

Nemapätám si login alebo heslo

Ak ste mali prihlasovacie meno a heslo uložené vo Vašom prehliadači na našom pôvodnom e-shope a už si tieto údaje nepamätáte, kontaktujte nás na našej zákazníckej linke +421915127977  alebo na e-maile info@parys.sk. Na e-mail vám následne zašleme Vaše prihlasovacie údaje s novým resetovaným heslom. Prípadne tak môžete urobiť sami na tomto odkaze.

Nové funkcie a vychytávky

Obľúbené produkty

Náš nový e-shop toho vie oveľa viac. Napríklad môžete ukladať produkty do obľúbených, ktoré následne nájdete vo vašom zákazníckom rozhraní, kde k nim máte okamžitý prístup. Ak teda opakovane nakupujete rovnaký produkt, napr. konkrétne háčiky, stačí pri takomto produkte kliknúť na "Pridať do obľúbených".

Porovnanie tovaru

Nový e-shop vie teraz porovnávať tovar, na detaile každého produktu nájdete možnosť "Porovnať". Pri porovnaní viac produktov následne uvidíme všetky dôležité informácie prehľadne v jednej tabuľke.

Nové kategorie podľa druhu rybolovu

Najnovšie sa pre vás snažíme roztrieďovať produkty aj podľa druhu rybolovu, nie je to príliš jednoduché, pretože v mnohých prípadoch sa jedná o produkty, ktoré možno využívať naprieč niekoľkými typmi rybolovu, v týchto kategóriách teda nájdete najmä špeciály, ktoré sú určenú na danú rybolovnú techniku. Tieto kategórie sú stále vo vývoji a budú počas krátkeho času ešte výrazne vylepšené.

Nových vecí je oveľa viac a určite na ne čoskoro prídete. Veríme, že pre vás nový e-shop bude prínosný a nakupovanie pre vás bude ešte príjemnejším zážitkom.

Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem