Prepravné spoločnosti sú preťažené, doručenie objednávok môže mať meškanie. Ďakujeme za trpezlivosť.

Metrie Skladací Rybársky Meter 2m

V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-3.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-3.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-1.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-2.jpg
7,65 EUR
Cena po registrácii :7,42 EUR
Skladom
Dodanie do Vianoc
Prepravnou spoločnosťou:streda 9.12.
KódV41_BBIC22VýrobcaMETRIEZáruka24 mesiacov
Krásny a kvalitný darček pre rybárov, meter s 30 druhmi rýb naších vôd.

Vo vnútri skládacieho metra je farebné natlačených 30 najčastejších rýb naších vôd. Rybárom pomôže merať a poznávať ryby a tiež poznať ich cely názov v češtine a v latinčine. Tento skladací meter ma veľmi pevné oceľové spoje. Pri rozkladaní počujete zreteľné cvaknutie, ako do seba zapadajú oceľovej západky spojov. Rozložený meter drží tvar a v spojoch sa nekolíše. Spojky ("kĺby") sú zafrézované do drevených lamiel a nie sú viditeľné.

Typ spoja - meter je spojený skrytými kĺby z kalenej ocele a viditeľným oceľovým nitom. Pre komfortné manipuláciu sú kĺby mazané minerálne vazelínou.

Povrchová úprava lamiel - dve vrstvy vodou riediteľné farby zaručujú vodeodolnosť. Vrchná vrstva UV laku potom chráni meter proti riedidlám, naviac je šetrná k životnému prostrediu.

Rovné lamely- hladké lamely bez zábrusu umožňujú ľahšie rysovanie rovných čiar.

Pôvod materiálov na výrobu - materiály použité na výrobu tohto skladacieho metra sú z 90% českého pôvodu. Malá časť komponentov pochádza z Nemecka a Slovenska, teda od najbližších susedov.

Výrobok 100% šetrný k životnému prostrediu - naše skladacie metre sú vyrábané z bukového dreva, vodou riediteľné farby a ocele. Životné prostredie šetríme predovšetkým efektívnym používaním miestnych surovín a nulových zo vzdialených krajín.

VýrobcaMETRIE
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem