Metrie Skladací Rybársky Meter 1m

Metrie Skladací Rybársky Meter 1m
5,73 EUR
Cena po registrácii :5,56 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 29.10.
KódV35_BBIZ01VýrobcaMETRIEZáruka24 mesiacov
Krásny a kvalitný darček pre rybárov, meter s 15 druhmi rýb našich vôd.​

Vnútri skladacieho metra je farebne natlačené 15 najčastejších rýb našich vôd. Rybárom pomôže merať a poznávať ryby a tiež poznať ich celý názov v češtine i v latinčine. Vedľa názvu rýb nájdete tiež zákonné lovné miery rýb platné pre rok 2017 (CRS / MRS) Tento skladací meter má veľmi pevné oceľové spoje. Pri rozklade počujete zreteľné cvaknutie, ako do seba zapadajú oceľovej západky spojov. Rozložený meter drží tvar a v spojoch sa nekolíše. Spojky ("kĺby") sú zafrézované do drevených lamiel a nie sú viditeľné.

Typ spoja - meter je spojený skrytými kĺbmi z kalenej ocele a viditeľným oceľovým nitom. Pre komfortnú manipuláciu sú kĺby mazané minerálnou vazelínou.

Povrchová úprava lamiel - dve vrstvy vodou riediteľné farby zaručujú vodeodolnosť. Vrchná vrstva UV laku potom chráni meter proti riedidlám, naviac je šetrná k životnému prostrediu.

Rovné lamely- hladké lamely bez zábrusu umožňujú ľahšie rysovanie rovných čiar.

Pôvod materiálov na výrobu - materiály použité na výrobu tohto skladacieho metra sú z 90% českého pôvodu. Malá časť komponentov pochádza z Nemecka a Slovenska, teda od najbližších susedov.

Výrobok 100% šetrný k životnému prostrediu - naše skladacie metre sú vyrábané z bukového dreva, vodou riediteľné farby a ocele. Životné prostredie šetríme predovšetkým efektívnym používaním miestnych surovín a nulových zo vzdialených krajín.

VýrobcaMETRIE
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem