Korda Náhradné Svorky Krimps

Korda Náhradné Svorky Krimps
Novinka
Korda Náhradné Svorky Krimps
Korda Náhradné Svorky Krimps
Korda Náhradné Svorky Krimps
Kód0154570_MASVýrobcaKORDAZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
Veľkosť 0,5 mmKód:KSK056,31 EUR
6 ks Skladom
U vás užpiatok 8.7.
Korda Náhradné Svorky Krimps - Veľkosť 0,5 mm
Veľkosť 0,6 mmKód:KSK066,31 EUR
> 10 ks Skladom
U vás užpiatok 8.7.
Korda Náhradné Svorky Krimps - Veľkosť 0,6 mm
Veľkosť 0,7 mmKód:KSK076,31 EUR
> 10 ks Skladom
U vás užpiatok 8.7.
Korda Náhradné Svorky Krimps - Veľkosť 0,7 mm
Krimpovanie je skvelý spôsob, ako dosiahnuť extrémne pevné a vizuálne skvele vyzerajúce montáže, obzvlášť keď používate tuhšie alebo silnejšie náväzcové materiály, ktoré možno len ťažko nadviazať – navyše vám umožňuje vždy vytvoriť na centimeter presné montáže, čo je obzvlášť užitočné pre chod náväzca.

Tieto krimpovacie kliešte sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné použiť s radom rôznych materiálov, a pri použití v kombinácii s našimi krimpovacími kliešťami vám poskytnú spojenie, na ktoré sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Musíte sa však uistiť, že používate vhodný priemer Krimpov pre spojenie s náväzcovým materiálom - ak je Krimp príliš veľký, môže skĺznuť - verzia Small 0,6 mm je ideálna pre použitie s materiálmi ako Mouth Trap, 25lb verzia Boom, alebo na extra tuhú šnúrku ako je Hyrbid.

Veľký 0,7mm krimp je pre skutočne silné materiály, ako je 35lb Boom alebo silnejší priemer monofilu. Najnovší prírastok do tohto radu, verzia X-Small 0,5 mm, je ideálny pre použitie s náväzcovým materiálom v priemere 15 lb alebo akýmkoľvek iným materiálom, ktorý je vhodný na krimpovanie (musí mať veľmi nízku alebo žiadnu prieťažnosť) a má priemer medzi 0 ,40 mm a 0,50 mm. Dodávajú sa v malej krabičke s posuvným vekom, ktorá ich uchováva bezpečne vo vnútri.

Druh rybolovuKaprarina
VýrobcaKORDA
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies