Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Dam Blyskáč Effzett Spinner With Single Hooks Sinking Trio - 2 4 g

Dam Blyskáč Effzett Spinner With Single Hooks Sinking Trio
Novinka
2,19 EUR
Cena po registrácii :2,12 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 20.4.
Kód60611VýrobcaDAMZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
Veľkosť 2 - Hmotnosť 4 gKód:606112,19 EUR
Skladom
U vás užutorok 20.4.
Dam Blyskáč Effzett Spinner With Single Hooks Sinking Trio - 2 4 g
Veľkosť 3 - Hmotnosť 6 gKód:606182,38 EUR
Skladom
U vás užutorok 20.4.
Dam Blyskáč Effzett Spinner With Single Hooks Sinking Trio - 3 6 g
Na čoraz viac pstruhových vodách sú zakázané nástrahy s trojháčikmi a povolené sú len nástrahy s jednoháčikom, preto sme do ponuky zaradili tieto úspešné blyskáče osadené jedným jednoháčikom.

K dispozícii v troch veľkostiach a siedmich farbách.
Sme hrdí, že môžeme povedať, že chod všetkých našich blaskáčov bol dotiahnutý do absolútnej dokonalosti. Tvary listov a technológie výroby boli v priebehu rokov overené miliónmi predaných kusov naprieč celým svetom. Rovnováha medzi telom a rotačným listom vedie k dynamickému usporiadaniu, ktoré je ideálne pre nezvyčajne dlhé a presné hody. Náš sortiment sa neustále rozrastá o nové úspešné modely, ktoré sú založené na nápadoch zainteresovaných rybárov a starostlivej analýze úlovkov našich testerov, takže sa môžete na ich funkčnosť úplne spoľahnúť! Tieto blaskáče vysielajú neustále tlakové vlny, ktoré dravci dokážu rozpoznať na veľkú vzdialenosť, čo ich dráždi k útoku. Porovnajte chod našich blyskáčov s ostatnými, naše modely vás presvedčia.

Druh rybolovuPrívlač
Produktová radaSpinner With Single Hooks
Hmotnosť4 g
Veľkosť2
VýrobcaDAM
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem