Prepravné spoločnosti sú preťažené, doručenie objednávok môže mať meškanie. Ďakujeme za trpezlivosť.

Carp'R' Us Smooth Hooklink Braid - náväzcová šnúrka 20m-Nosnosť 15 lb

CRU300115_carp-r-us-smooth-hooklink-braid-navazcova-snurka.jpg
13,15 EUR
Cena po registrácii :12,76 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 2.12.
KódCRU300115VýrobcaCARP ´R´ USZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
Nosnosť 15 lbKód:CRU30011513,15 EUR
Skladom
U vás užstreda 2.12.
Dodanie do Vianoc
Carp'R' Us Smooth Hooklink Braid - náväzcová šnúrka 20m-Nosnosť 15 lb
Nosnosť 25 lbKód:CRU30012513,15 EUR
Skladom
U vás užstreda 2.12.
Dodanie do Vianoc
Carp'R' Us Smooth Hooklink Braid - náväzcová šnúrka 20m-Nosnosť 25 lb
Nosnosť 45 lbKód:CRU30014513,15 EUR
Skladom
U vás užštvrtok 3.12.
Dodanie do Vianoc
Carp'R' Us Smooth Hooklink Braid - náväzcová šnúrka 20m-Nosnosť 45 lb
Na trhu je momentálne množstvo rôznych pletených návazcových šnúr. Ako si ale vybrať tú správnu? Je to zložité. Našej spoločnosti, ktorá sa pohybuje v oblasti koncových udíc a náväzcov nám bolo ponúkaných doslova stovky rôznych materiálov, aby sme ich vyskúšali a prípadne zaradili do sortimentu. Tuto šnúru sme používali už pred 10timi rokmi a nikdy sme nezaznamenali sťažnosť alebo reklamáciu kvôli jej praskaniu alebo oslabenia v uzle. JEDNODUCHO NEMÁME DOVOD JU MENIŤ. Začali sa nám množiť žiadosti či by sme ju nemohli predávať znovu. A tu je! Šnúrka Smooth Hooklink Braid je zafarbená do šeda, pretože táto farba je dobrá pre väčšinu typov dna. Je spletená veľmi precízne a vysoko oderuvzdorná s obrovskou uzlovou pevnosťou.

Na trhu je momentálne množstvo rôznych pletených nadvazcových šnúr. Ako si ale vybrať tú správnu? Je to zložité. Našej spoločnosti, ktorá sa pohybuje v oblasti koncových udíc a nadväzcov nám bolo ponúkaných doslova stovky rôznych materiálov, aby sme ich vyskúšali a prípadne zaradili do sortimentu. Tuto šnúru sme používali už pred 10timi rokmi a nikdy sme nezaznamenali sťažnosť alebo reklamáciu kvôli jej praskaniu alebo oslabenia v uzle. JEDNODUCHO NEMÁME DOVOD JU MENIŤ. Začali sa nám množiť žiadosti či by sme ju nemohli predávať znovu. A tu je! Šnúrka Smooth Hooklink Braid je zafarbená do šeda, pretože táto farba je dobrá pre väčšinu typov dna. Je spletená veľmi precízne a vysoko oderuvzdorná s obrovskou uzlovou pevnosťou.  

FarbaSiva
Návin20 m
Nosnosť15 lb
Priemer15 lb
VýrobcaCARP ´R´ US
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem