WFT Prút Never Crack Catfish Boat 2,7 m 250-1000 g

WFT Prút Never Crack Catfish Boat 2,7 m 250-1000 g
Doprava zdarma
WFT Prút Never Crack Catfish Boat 2,7 m 250-1000 g
WFT Prút Never Crack Catfish Boat 2,7 m 250-1000 g
80,38 EUR
Cena po registrácii :77,97 EUR
Skladom na ext. skladeU vás už utorok 4.4.
Kód1D-B 462-272VýrobcaWFTZáruka24 mesiacov
Rybársky prút, špeciál na sumca NEVER CRACK Catfish Boat. Najpredávanejšie sú  prúty pre lov sumcov, pre svoju odolnosť pri silovom zdolávaní trofejných sumcov.

Prúty sú už niekoľko rokov vyrábané s obľúbeným nezlomitľným blankom so sklolaminátovou špičkou Never Crack, osadené očkami bez keramickej výplne LTC. Tento prút má dostatok rezerv aj v takých prípadoch, keď dochádza u najrôznejších prútov ku kolíziám s následným zlomom a prasknutím. Aj u týchto prútov je povrch očiek z pravej ocele ošetrený exkluzívnym spôsobom (metóda ošetrenia povrchhu LTC), tento druh očiek nám zaručí vysokú životnosť očiek aj pri páde prútu treba na kamene.

 

Uvedená vrhacia záťaž platí aj pre nahadzovanie cez hlavu.


Pre veľký úspech a ohlas séria prútov NEVER CRACK s nezlomitenou špičkou bol pôvodný program výroby a koncepcie týchto prútov ďalej rozvíjať do svojej konečnej podoby, ktorá pokrýva a zahŕňa všetky bežné vrhacie záťaže, testovacie krivky a tým aj širokú oblasť použitia. U týchto modelov sa vďaka celkovému vysokému počtu vyrobených prútov podarilo výrazne znížiť výrobné náklady a tým aj 

Prúty sú už niekoľko rokov vyrábané s obľúbeným nezlomitelným blankom sa sklolaminátovou špicou Never Crack, osadené očkami bez keramickej výplne LTC. Tento prút má dostatok rezerv aj v takých prípadoch, keď dochádza u najrôznejších prútov ku kolíziám s následným zlomom a prasknutím. Aj u týchto prútov je povrch očiek z pravej ocele ošetrený exkluzívnym spôsobom (metóda ošetrenia povrchhu LTC), tento druh očiek nám zaručí vysokú životnosť očiek aj pri páde prútu treba na kamene.

 

Uvedená vrhacia záťaž platí aj pre nahadzovanie cez hlavu.


Pre veľký úspech a ohlas séria prútov NEVER CRACK s nezlomiteľný špicou bol pôvodný program výroby a koncepcie týchto prútov ďalej rozvíjanej do svojej konečnej podoby, ktorá pokrýva a zahŕňa všetky bežné vrhacie záťaže, testovacie krivky a tým aj širokú oblasť použitia. U týchto modelov sa vďaka celkovému vysokému počtu vyrobených prútov podarilo výrazne znížiť výrobné náklady a tým aj docieleú konečnú cenu bez oklamania kvality.

Dĺžka2,7 m
Hmotnosť590 g
Počet dielov2
Transp. dĺžka1,4 m
VýrobcaWFT
Záťaž1000 g
Druh rybolovuSumčiarina
Typ rukovätiPenová (EVA)
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies