WFT Multiplikátor Electra Bimotor Full HP 700 PR

WFT Multiplikátor Electra Bimotor Full HP 700 PR
Doprava zdarma
WFT Multiplikátor Electra Bimotor Full HP 700 PR
WFT Multiplikátor Electra Bimotor Full HP 700 PR
884,23 EUR
Cena po registrácii :857,70 EUR
Skladom na ext. skladeU vás už streda 12.4.
Kód1D-A 702-032VýrobcaWFTZáruka24 mesiacov
Čo do veľkosti je vo svojej triede najrýchlejším na svete!

Rýchlosť navíjania aj pri používaní ťažkých pilkrov tým najdôležitejším kritériám pre “operatívnosť“ rybolovu. Výborným doplnkom je blesková kontrola voľnobehu pomocou palca,  ktorá je ako u vrhacích  baitcastových navijakoch veľmi precízna. Otočením kľučky o ¼ dôjde k okamžitému vypnutiu voľnobehu. Rýchlosť 270m/min. zabezpečujú 2 výkonné motory “made in Japan“. Motory pracujú podľa vynaloženej sily a výkonu samostatne alebo spoločne. 5 Japonských guľôčkových ložísk zaisťuje aj pri manuálnom navíjaní  veľmi hladký chod. Prevod 1:3,2 predstavuje veľmi vhodnú kombináciu vynaloženej sily a rýchlosti navíjania aj pri väčších úlovkoch. Do multiplikátorov je naprogramované rozsiahle menu, kde sa na veľkom displeji názorne zobrazujú jednotlivé údaje. Obsluha je aj pre viac funkcií veľmi jednoduchá.

EXPERTI WFT  doporučujú: ELECTRA BIMOTOR je z vonkajšieho pohľadu robustnejší  a doporučujeme ho predovšetkým pre lov veľkých a bojovných rýb. Majte na pamäti, že je tým daná optimálna ochrana rýb a aj pri zdolávaní je jej strata potom minimalizovaná. Pôžitok pri zdolávaní nie je nijako obmedzený. Brzdu doporučujeme optimálne nastaviť a v prípade potreby prerušiť elektrické navíjanie. Korigujte výpady ryby ako v prípade použitia klasických navijakov, kde ide ryba “cez brzdu“ a odvíja šnúru.  Výborným doplnkom je blesková kontrola voľnobehu pomocou palca, ktorá je ako u vrhacích baitcastových navijakoch veľmi precízna. Otočením kľučky o 1/4 dôjde k okamžitému vypnutiu voľnobehu. Rýchlosť i 270 m / min zabezpečujú 2 výkonné motory "made in Japan".  Do multiplikátora je naprogramované rozsiahle menu, kedy sa na veľkom displeji názorne zobrazujú jednotlivé ukazovatele. Obsluha je aj pre viac funkcií veľmi jednoduchá. 

Vybavenie: vysoko odolný 1-dielny kovový rám, 2 výkonné motory "made in Japan", 5 japonských guľôčkových ložísk, radič, tlačidlo voľnobehu, pri krátkodobom výpadku prúdu uloženie údajov v pamäti, nastaviteľná kľuka.

Z prútov odporúčame modely ELECTRA SPEED JIG, Thors HAMMER, SOROYA SPECIAL, NORTH 68, GO NORTH a PRION IN LINE s vnútorným vedenia šnúry. Pre multiplikátory na elektrický pohon odporúčame používať prúty s vyššou záťažou a testovacie krivkou, minimálne 30 lbs / 200-600g / alebo 50 lbs / 300-1.000g / i 80 lbs PRION IN LINE

Multiplikátor sa dodáva vrátane nabíjačky a káblov. Akumulátor už nie je automatickou súčasťou dodávky.

Hmotnosť750 g
Kapacita300 m/0,32 mm
Model700 PR
Počet ložísk5
Prevod3,2:1
Veľkosť70
VýrobcaWFT
Orientácia kľučkyPravoruký
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies