Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Taska Spacák VBS Sleeping Bag Komfort

Taska Spacák VBS Sleeping Bag Komfort

Taska Spacák VBS Sleeping Bag Komfort
Taska Spacák VBS Sleeping Bag Komfort
 
1 z 1
 
Výrobca: TASKA
Katalógové číslo: TAS1818
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Spací vak VBS od firmy Taska bol navrhnutý pre náročných rybárov, ktorý si želajú, pohodlie a teplo pri vode za všetkých podmienok.​


Je vybavený viacvrstvovou konštrukciou, aby zabezpečil, že ste v teple aj v tých najchladnejších podmienkach, tieto vrstvy môžu byť odstránené, aby zabezpečili, použitie spacáku aj v teplých letných mesiacoch. Materiál, ktorý sa používa je plne priedušný a má fleece podšívku, aby zabezpečili, že dostanete najpohodlnejší spánok!

Parametre
Vlastnosť Hodnota

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk