Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Mivardi Spací Vak New Dynasty

M-SLBND_spaci-pytel-new-dynasty.jpg
Doprava zdarma
M-SLBND_spaci-pytel-new-dynasty.jpg
M-SLBND_spaci-pytel-new-dynasty-1.jpg
M-SLBND_mivardi-spaci-pytel-new-dynasty.jpg
M-SLBND_mivardi-spaci-pytel-new-dynasty-1.jpg
M-SLBND_mivardi-spaci-pytel-new-dynasty-2.jpg
M-SLBND_mivardi-spaci-pytel-new-dynasty-3.jpg
M-SLBND_mivardi-spaci-pytel-new-dynasty-4.jpg
M-SLBND_mivardi-spaci-pytel-new-dynasty-5.jpg
144,9 EUR
Cena po registrácii :140,6 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 26.4.
KódM-SLBNDVýrobcaMIVARDI
Luxusný spací vak najvyššej kategórie určený do toho najextrémnejšieho počasia! Zosilnená spodná vrstva zvyšuje často ignorovanú tepelnú izoláciu od zeme a robí tak tento spacká úplne jedinečným. Spací vak je vybavený dvomi plnohodnotnými, zateplenými vrchnými vrstvami, ktoré je možné použiť súčasne alebo nezávisle od seba. Pri použití oboch vrchných vrstiev je vhodný do extrémnych podmienok (pobyt v bivaku pri vonkajšej teplote až do - 20°C). K tomu prispieva aj použitie špeciálneho THERMO STOP límca, ktorý zabraňuje úniku tepla v oblastí ramien. V teplotách mierne pod nulou zaisťuje tento spací vak mimoriadny tepelný komfort. Použitie iba jednej vrstvy je vhodne najmä na skorú jar a neskoršiu jeseň. Odopnutú vrchnú vrstvu môžete použiť v teplejšíchch dňoch ako kvalitnú prikrývku. Vonkajší materiál, tzv. Peach Skin, je priedušný, nepremokavý a mäkký na dotyk. Náplň všetkých vrstiev je z dutých mikrovlákien, ktoré sú zárukou dokonalej tepelnej izolácie. Vnútorné časti sú vytvorené z hustého mikrofleecového materiálu prémiovej kvality. Ten je na dotyk mimoriadne pohodlný, ale predovšetkým dokonale hrejivý. Nadštandardné rozmery 235x95cm zaisťujú komfortný spánok aj pre „väčších“ pánov pri dlhších pobytoch pri vode.

Hmotnosť 4,75 kg vrátane obalu
Dĺžka 225 cm
Šírka 95 cm
Technológia Odopínacej druhej vrstvy spacieho vaku

Dĺžka235 cm
Šírka95 cm
VýrobcaMIVARDI
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem