Starbaits Dip Hot Demon 200 ml

63201_starbaits-dip-hot-demon-200-ml.jpg
na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nedostupné
Kód63201VýrobcaSTARBAITS
Dip Hot Demon je ideálny pre výrazné zvýšenie atraktivity nástrah a návnad Vychádza zo zloženia samotného boilies Hot Demon. Možno v ňom dipovať boilies, zaliať s ním pelety, partikel, kŕmnu zmes. Je plný prírodných látok a aminokyselín. Dip Hot Demon nerozpúšťa PVA, preto je výborný pre zaliatie vašej návnady v PVA sáčku. Pre vytvorenie silnej atraktívnej pasty zmiešajte s Method mixom Hot Demon. Receptúra novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek. Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode. Ideálne na zimu (začiatok jari, neskorá jeseň). Obsahuje rybie a korenené oleje, rozdrvené korenie, vitamíny a minerály, ktoré podporujú apetít kaprov.

Sú preto využiteľné pre mnoho techník rybolovu s umelými nástrahami. Najľahšie prúty v produktovej rade zvládnu odhadzovaciu hmotnosť nástrah od 3 do 14 g, zatiaľ čo najsilnejší trojmetrový model extra ťažké akcie (XH) zvládne odhadzovaciu hmotnosť až 100 g pri zachovaní kontroly nad prútom v priebehu zdolávania ryby. Atraktívny matne čierny blank je osadený vysoko kvalitnými O-očkami Fuji a delenou korkovou rukoväťou. Prúty Beastmaster EX ponúkajú jedinečný pomer úžitkovej hodnoty a ceny, všestrannosť a vynikajúce parametre pri odhadzovaní i zdolávaní ryby.

 

dĺžka prútu (cm) 270
transportná dĺžka (cm) 138
váha prútu (g) 167
počet očiek 10
počet dielov 2
vrhacia záťaž (g) 14 - 40

VýrobcaSTARBAITS
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vitajte na novom e-shope. Viac informácií