Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sportcarp Spacák Gora Fleece Rozšírený

Sportcarp Spacák Gora Fleece Rozšírený

Sportcarp Spacák Gora Fleece Rozšírený
Sportcarp Spacák Gora Fleece Rozšírený
 
1 z 1
 
Výrobca: SPORTCARP
Katalógové číslo: 84862
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Spacák vyvinutý do absolútneho extrému pre tých najnáročnejších zákazníkov z materiálu POROTEX® materiál používaný na výrobu našich gora spacákov.​


POROTEX® je prvým poréznym materiálom vyvinutým v Českej republike. Je vyrábaný na báze ekologicky čistého polyuretánu, ktorého nátery sa aplikujú na polyesterové a polyamidové tkaniny. Je to vysoko akostné membránový materiál s vlastnosťami ako sú paropriepustnosť, vodoodpudivosť, tepelná nepriepustnosť. Povrchový materiál má totožné parametre s Gora-texom, uvoľňuje vlhkosť von, ale dovnútra ju nepúšťa - lepšie dýcha. Ostatné parametre zhodné so spacákom Sportcarp. Ako darček praktický vankúšik. Rozmery 110 x 225cm.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 225 cm
Šírka 110 cm

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk