R-SPEKT Podložka Ladies Minor

166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor.jpg
Doprava zdarma
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-1.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-2.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-3.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-4.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-5.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-6.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-7.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-8.jpg
142,3 EUR
Cena po registrácii :138,0 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 22.1.
Kód166023834VýrobcaR-SPEKTZáruka24 mesiacov
Podložka "Ladies MINOR" bazénkovitého typu, tvorí vrchol celého modelového radu podložiek "R-spekt limited edition", a to ako svojimi rozmermi 100x55x28cm (d x š x v), tak i svojím originálnym prevedením s puncom najvyššej kvality.​

Tvarovo je podložka Ladies MINOR maximálne prispôsobená pre variabilné použitie vo vode, na brehu, ale aj pre zdolávanie na člne. Podložka je vyrobená výhradne z vodeodolných textilných materiálov a je kompletne polstrovaná z ľahkých molitanových a polyetylénových pien, čo ju zároveň robí extra ľahkú a uľahčuje tak jej používanie. Pre jej uskladnenie a prevoz možno dokúpiť tiež prenosnú tašku.

 

Podložka má vnútorné oddeliteľné 5 cm vysoké dno zložené z dvoch typov PUR pien - tuhšie naspodku a mäkšie hore, ďalej PVC mriežku v spodnej časti podložky pre rýchly odtok prebytočnej vody a vonkajšie vrecko na drobnosti. V hornej časti podložky je otvor z PVC mriežky filtrujúci prúd svetla prenikajúci dovnútra podložky. Na prenášanie slúžia dve pevné polstrované popruhové uši do ruky či na rameno. Jedno bočné. Špica podložky sa dá rozopnúť pomocou špirálového zipsu a uľahčí tak vypúšťanie ryby späť do vodného prostredia. Na druhom bočnom konci je odnímateľná 5m dlhá kotviaca šnúra na karabíne.

 

Bočné strany podložky sú vystužené z dôvodu celkového držania tvaru a maximálneho pohodlia pevnú 20mm nenasiakavou polyetylénovou penou, ktorá zaisťuje aj tvarovú stabilitu podložky a nehrozí tak, že by vám z nej ryba vypadla za akýchkoľvek okolností. Tieto bočnice sú navyše špeciálne tvarovo upravené a znížené tak, aby bolo umožnené veľmi jednoduché vytvorenie snímky s trofejnou rybou a nebolo nutné ju zdvíhať zbytočne vysoko. Súčasne s tým sa tiež maximálne eliminuje riziko nechceného vykĺznutia ryby z rúk a jej pád z výšky. Horné veko podložky sa dá bezpečne zaistiť pomocou suchých zipsov a masívne stredové kovové karabíny. Podložku je možné tiež napevno zafixovať do terénu pomocou dvoch fixačných plastových ok. Vďaka využitiu všetkých týchto nadštandardných bezpečnostných prvkov potom nie je možné, aby z tejto podložky ryba nechtiac unikla napr. pri jej nechcenom prevrátení v lodi alebo na vode.

 

Čo viac si priať? Dokonalá podložka pre skutočné rybárky! Spolu s vážiacou taškou Ladies pôsobí ako kompaktný celok a skvele sa dopĺňajú. Manipulácia s rybou je tak veľmi rýchla, jednoduchá a predovšetkým šetrná!

 

K tejto podložke doporučujeme zakúpiť príslušenstvo v podobe praktickej transportnej tašky. Ak budete mať podložku znečistenú alebo mokrú, dáte ju ľahko do tejto transportnej tašky a preveziete bezpečne na miesto, kde môžete v kľude podložku vysušiť a očistiť.

 

Farebné prevedenie: čierna podložka s logom R-spekt limited edition a tlačovým motívom "Ladies" (telo podložky) / čierne dno podložky s logom R-spekt limited edition a veľkým motívom kapra

Materiálové zloženie podložky: 100% vodeodolný nylon s PVC záterom / 100% vodeodolný polyamid s PU záterom / 5cm tlmiace PUR pena (dno) / 2cm pevná polyetylénová pena (bočnice)

 

Rozmery podložky: 100 x 55 x 28cm

VýrobcaR-SPEKT
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem