Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17

Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17
Kód56533_MASVýrobcaMIVARDIZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
250 g 16 mmKód:M-RABOCPB1702163,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 30.3.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17 - 250 g 16 mm
950 g 16 mmKód:M-RABOCPB17091613,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 30.3.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17 - 950 g 16 mm
3,3 kg 20 mmKód:M-RABOCPB17332039,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 30.3.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum B17 3,3 kg-20 mm
Ak hľadáte nástrahu bez kompromisov, vyberte Rapid Champion Platinum. Sú v ňom použité najlepšie dostupné ingrediencie.​

Je predurčený k lovu tých najprefíkanejších kaprov, ktorí sa naučili rozlišovať kvalitu od kvantity. Maximálne množstvo sypkých zložiek je pred výrobou extrudovaných. Toto boilies obsahuje veľké množstvo kvalitných tekutých potráv vrátane nových vynikajúcich esencií "Made in UK" a esenciálnych olejov. Použitie R-Factoru zaisťuje dokonalú stabilizáciu a mimoriadne šetrnú konzerváciu. Optimálna konzistencia a tvrdosť umožňuje veľkú výdrž po nastražení  (až 24hod). Vysušením možno ďalej zvýšiť jeho výdrž a odolnosť voči bielym rybám.

 

RAPID NATURAL Concept - inšpirované prírodou - v predaji 20 a 24mm

 

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novej výrobnej technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie naozajstného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácia a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podľa zaujímavého "naturálnejšieho" povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer i tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovania guličky vo vode.

 

Nové vízie, nové výzvy, nová generácia boilies Rapid

B17

Toto netradične postavené boilies predstavuje skutočne ťažký kaliber pre vaše rybárske výpravy. Základ tvorí najkvalitnejšie rybie múčky, doplnenie výraznou porciou krillu a kreviet. Chuť je spočiatku veľmi sladká a následne prechádza na silno pálivú. Intenzívna aróma morských komponentov a korenených výťažkov je dokreslenie miernym nádychom ovocného mixu vybraných bobuľovín. Táto nástraha počas ročného testovania na najrôznejších lokalitách prekonala všetky očakávania. Výborné výsledky dáva celoročne vrátane skorej jari.

VýrobcaMIVARDI
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies