Mistrall Prút 2,7 m Detský Set

Mistrall Prút 2,7 m Detský Set
akčný set
Mistrall Prút 2,7 m Detský Set
Mistrall Prút 2,7 m Detský Set
Mistrall Prút 2,7 m Detský Set
Mistrall Prút 2,7 m Detský Set
Mistrall Prút 2,7 m Detský Set
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nieje skladom
Prepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
KódM2024270SVýrobcaMISTRALLZáruka24 mesiacov
Zháňate pre svoje dieťa rybarinu, ale neviete, čo vybrať alebo nechcete kupovať každú položku zvlášť? Vytvorili sme pre vás kvalitný set vecí, ktoré sú do začiatku potreba.

Set je primárne stavaný pre deti, to ale neznamená, že nebude vyhovovať aj dospelým. Teleskopické prúty sú ľahké, pevné, dlhé 2,7 m. Navijaky s citlivou zadnou brzdou a počítačovo vyváženým rotorom sú vďaka odľahčeniu vhodné práve pre deti. Ďalej sú v sete plaváky a bročky (malé olovka pod plavák). Ktomu, aby Vaše dieťa zažilo pri vode veľa zábavy s malými i veľkými rybami, viac nepotrebuje.
Plávaná patrí medzi rybolovné techniky, pri ktorých ulovíte rybu takmer zakaždým. Ak sa rozhodnete kúpiť si set pre seba, odporúčame jeho použitie na menších až stredných tokoch, na veľké rieky sa hodia dlhšie prúty. Set obsahuje aj obal, do ktorého sa celé vybavenie bez problémov vojde a kvalitný podberák s mäkkou sieťkou, zosilnenú na ramenách podberáku, takže nehrozí prípadne predrenie či pretrhnutie. V neposlednom rade treba spomenúť, že pri kúpe setu ušetríte. Cena setu je nižšia, než ak by ste kupovali veci jednotlivo.

Set obsahuje:
• 2x teleskopický prút
• 2x navijak
• Obal
• podberák
• 5x splavák značky TIM
• 40x háčik
• bročky
• 2 sety vidličiek - predné a zadné (spolu 4 ks vidličiek)

Navijak Mistrall Vigor Sol RD
Praktický navijak so zadnou brzdou vyrobený z grafitu, má počítačovo vyvážený rotor
veľkosť 30, ložiská 1, prevod 5,5: 1, hmotnosť 270 g, kapacita cievky 215 m / 0,25 mm

 

Podberák ALU X2 s mäkkou sieťkou 2-diel
Predstavujeme širokú ponuku profesionálnych a spoľahlivých podberákov Mistrall. Vyrobené sú len z kvalitných materiálov s náležitou starostlivosťou. Rukoväť je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu dural aluminium. Sieťka je navyše zosilnená na ramenách podberáku.
Dĺžka 1,2 m
Počet dielov 2
Rozmery sieťky 40x40 cm
Rozmer očka 6x6 mm
Farba sieťky čierna

VýrobcaMISTRALL
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem