Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Giants Fishing - Sada hlásičov Deluxe Radio Carp - 3 + 1

G-10405_giants-fishing-sada-hlasicu-deluxe-radio-carp.jpg
Doprava zdarma
118,5 EUR
Cena po registrácii :115,0 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 20.4.
KódG-10405VýrobcaGIANTS FISHING
Kvalitná sada bezdrôtových signalizátorov záberu s diaľkovým priposluchom je dodávaná v hliníkovom kufríku.   Luxusné prevedenie, ktoré potešia naozaj náročného rybára. Signalizátory majú jemné a plynulé ladenie, tónu, hlasitosti a citlivosti. Naviac má každý signalizátor 256 nastaviteľných kódov, ukazovateľ slabého výkonu batérie, 3polohový prepínač / nočná LED, hlásiaci signály na LED umiestnené na reproduktore, dobre viditeľnú LED vypínajúci sa po 15 sekundách, to všetko pri nízkej spotrebe energie z batérie. Elektronika je v ochrannom obale 100% vodotesná a batériové časť je oddelená. Priposluch je štvorkanálový s dosahom cca 200m.Záber hlási zvukom a diódami (modrá, oranžová, zelená) - zhodné s príslušným signalizátorom. Priposluch a signalizátory sú napájané 9V PP3 batériami (nie sú súčasťou výrobku), ktoré majú životnosť cca 1rok. Povrchová matná a protišmyková úprava signalizátorov záberu aj príposluchu.
Typ sady3+1
VýrobcaGIANTS FISHING
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem