Flacarp Alarm Obojstranný AL2

Flacarp Alarm Obojstranný AL2
Novinka
Doprava zdarma
Flacarp Alarm Obojstranný AL2
Flacarp Alarm Obojstranný AL2
Flacarp Alarm Obojstranný AL2
Flacarp Alarm Obojstranný AL2
139,00 EUR
Cena po registrácii :134,83 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 29.10.
KódFLACAL2VýrobcaFLACARPZáruka24 mesiacov
Samotné pohybové čidlo umí po detekci pohybu nejen upozornit rybáře na jeho příposlechu, ale lze s ním spárovat i bivakové světlo FLACARP FL5.

Snímač obsahuje tiež integrované výkonné pozičné LED svetlo, ktoré možno zapnúť ručne aj na diaľku priposluchom (maják pri zavážanie krmiva), alebo môže byť rozsvietené pri detekcii pohybu, popr. pri zábere - možnosti sú široké.

Svetlo je samostatným funkčným celkom a možno ho použiť pre osvietenie rybárskeho miesta aj v prípade, že alarm je vypnutý (preto sú na zariadení dva vypínače). Pohybové čidlo je kompatibilné s výrobkami FLACARP (so signalizátormi, príposluchom, svetlom....) Napájanie zabezpečujú dve bežné mikroceruzky (2xAAA), rovnaké batérie, aké sú u ostatných výrobkov FLACARP. Aké čidlo vybrať? Jednostranné alebo obojstranné? V prípade, že chcete strážiť okolie rybárskeho miesta a nespúšťať alarm vaším pohybom, je vhodnejšie jednostranné čidlo FLACARP AL1. Je vybavené pohybovým senzorom len zo zadnej strany, takže ho namierite pred seba, do priestoru, ktorý chcete strážiť (od vody, od cesty ...) a nebude zbytočne spúšťaný alarm každým vašim pohybom. Jednoducho, nasmerovaním čidlá určujete priestor, ktorý chcete v danú chvíľu strážiť. Na druhú stranu, ak chcete zabezpečiť priestor, kde sa v danú chvíľu nemá pohybovať nikto, je vhodnejšie obojstranné čidlo FLACARP AL2, ktoré stráži spredu i zozadu.

Snímač je vyvinutý a vyrábaný tu v Českej republike.

VýrobcaFLACARP
Druh rybolovuKaprarina
Typ batérieAAA
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem