Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Doprava

Spôsoby dodania tovaru a prehľad cien dopravy pre Slovensko.

Tovar je doručovaný na zákazníkom uvedenú adresu, o odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou e-mailu. Doručovanie je zaisťované v pracovných dňoch v priebehu bežnej pracovnej doby. Objednaný tovar je zasielaný prepravnou spoločnosťou PPL. Cena poštovného / dopravného je účtovaná vo výške 2,50 EUR. V prípade dobierky je k cene poštovného účtované dobierka 1,60 EUR. Balné neúčtujeme.
 
V prípade objednávky tovaru, ktorej celková hodnota presahuje sumu 39 EUR, nebude účtované žiadne poštovné / dopravné. Hranica dopravy zdarma je v prípade akcie ponížená na príslušnú čiastku 15 EUR. O začatí takejto akcie, dobe trvania akcie a o ďalších podrobnostiach informujeme našich zákazníkov prostredníctvom newsletteru alebo na našom eshope www.parys.sk.
 
Dni dopravy zdarma
 
Počas tzv. dní dopravy zdarma je limit pre dopravu zdarma znížený na hranicu 15 €.

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk