Berkley Gumová Nástraha Power Swimmer Electric Blue Chartreuse-11 cm

1483699_berkley-gumova-nastraha-power-swimmer-bluegill-flash-1.jpg
1,40 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 10.6.
Kód1483699VýrobcaBERKLEYZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
11 cm1,40 EURKód:1483699
Skladom
U vás užstreda 10.6.
Berkley Gumová Nástraha Power Swimmer Electric Blue Chartreuse-11 cm
9,5 cm1,70 EURKód:1483683
Skladom
U vás užstreda 10.6.
Berkley Gumová Nástraha Power Swimmer Electric Blue Chartreuse-9,5 cm
Je nám potešením predstaviť vám novú gumovú nástrahu Berkley PowerBait Power Swimmer pre lov ostriežov, zubáčov a šťúk dostupnú v šestnástich farbách a vo veľkostiach 9,5 cm a 11cm.

Gumová nástraha Berkley PowerBait Power Swimmer je vyrobená z extra mäkkej gumy obsahujúca v sebe patentovaný PowerBait atraktant, ktorého vôňa láka ryby i z väčších vzdialeností a jeho chuť spôsobuje, že ryba nástrahu považuje za živú, a teda sa ju nebojí okamžite zožrať alebo držať v papuli 18x dlhšie ako bežnú umelú nástrahu. Dohromady s realistickým tvarom a pohybom dokonale imituje živú nástrahu.


Táto nástraha je do slova fenomén pre lov ostriežov, zubáčov a šťúk.


Power Swimmer má silnejšie telíčko, vďaka tomu sa znížila frekvencia kmitania silnejšej chvostovej časti zakončenej kopýtkom a výrazne tak zosilnila vibrácie produkované práve touto jedinečnou nástrahou. Silnejšie vibrácie a väčšie tlakové vlny potom dokážu prilákať aj inak letargické dravce zo značnej vzdialenosti.


Power Swimmer je špičková nástraha, ktorá vám dopomôže uloviť trofejného dravca aj v tých najťažších podmienkach, vrátane dní, kedy aktivita rýb je takmer nulová.


Vďaka obrovskej variabilite odporúčame používať na klasických jigových hlavičkách, drop shotu, Texas či Carolina náväzcoch, offset háčikoch so závažím alebo na spinneroch.

Produktová radaPower swimmer
Dĺžka11 cm
VýrobcaBERKLEY
VýrobcaBerkley
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Aktuálne oneskorenie dodania: 1-2 dni na strane prepravnej spoločnosti. Dočasne nie je možné spájať viac objednávok do jednej. Viac informácií