Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Affiliate

Affiliate program Parys.sk

 

Profitujte aj Vy z nášho partnerského programu. Ako účastník tohto programu obdržíte atraktívnu odmenu za každú zaplatenú objednávku, ktorá bude sprostredkovaná cez naše reklamné prvky na vašich stránkach, facebookových skupinách a pod.

 

Prečo spolupracovať práve s nami?

 

E-shop Parys.sk bol spustený v septembri 2016. Po 15 rokoch pôsobenia v Českej republike sme sa rozhodli expandovať na Slovensko. V Českej republike patrí náš e-shop medzi najväčšie a najobľúbenejšie rybárske e-shopy. Vstup na Slovensko prebehol nad naše očakávania a zákazníci si náš e-shop veľmi obľúbili. Ponúkame rybárske potreby takmer pre všetky druhy rybolovu (kaprarina, prívlač, feeder, plavačku, morský rybolov a lov sumcov). Väčšinu sortimentu držíme skladom, preto drvivú väčšinu objednávok doručíme najneskôr do 2. pracovného dňa. V našom sortimente nájdete všetky obľúbené rybárske značky. Viac ako 30 000 produktov a cez 170 značiek.

 

Podmienky partnerského programu

 

  • Provízia 3,5 - 7 %.
  • Platnosť cookies 30 dní.

 

Ešte nemám registráciu v CJ a chcem sa stať partnerom Parys.sk

Už mám registráciu v CJ a chcem sa prihlásiť do programu Parys.sk

 

Viac informácií o tom, ako affiliate funguje, nájdete na vivnetworks.com.

 

Ak máte ohľadom affiliate akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@parys.sk.

 

Tešíme sa na spoluprácu.

 

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk