Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
TFG Prút Markerový Dave Lane Nan-Tec Marker Rod 3,66 m (12 ft)

TFG Prút Markerový Dave Lane Nan-Tec Marker Rod 3,66 m (12 ft)

TFG Prút Markerový Dave Lane Nan-Tec Marker Rod 3,66 m (12 ft)
TFG Prút Markerový Dave Lane Nan-Tec Marker Rod 3,66 m (12 ft)
 
1 z 1
 
Výrobca: TFG
Katalógové číslo: 56199
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Veľmi kvalitný prút od firmy TFG navrhnutý Daveom Lanom určený na sondovanie dna pomocou markeru.


S využitím najmodernejšej Nano technológie, naše prúty Dave Lane Nan-Tec prinášajú unikátny pomer sily k váhe a tým zlepšujú nahadzovanie, silu a výdrž prútu. Srdcom rybárčenie je prút. Nekompromisný dizajn, najmodernejšie technológie a otestované Daveom Lanom. Hrdo vám môžeme predstaviť celý rad tohto ultimátneho vybavenia. S prútom Dave Lane Nan-Tec nebudete len zlepšovať vaše výkony, ale aj skutočne dosiahnete vaše rybárske ciele, nahodíte ďalej a budete mať lepšiu kontrolu.

 


Využíva najmodernejšie karbónovou technológiu
Veľký výkon a neskutočne ľahký prút
Ponúka vynikajúcu nahadzovací schopnosti
Veľká sila v subtílnym blanku
Čo je to Carbon Tube Technológia?

 

Vďaka použitiu techológia karbónových trubičiek sa dá vytvoriť lepší a silnejší systém rozloženia živice. To pomáha eliminovať akékoľvek slabosti blanku a vytvárať tak prúty s perfektne rozloženou silou a väčšou odolnosťou voči poškodeniu a to všetko bez toho, aby bol blank o niečo ťažšie.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 3,66 m (12 ft)
Počet dielov 2

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk