Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
TFG Prút Markerovací DL Black Edition Marker Rod 3,66 m (12 ft)

TFG Prút Markerovací DL Black Edition Marker Rod 3,66 m (12 ft)

TFG Prút Markerovací DL Black Edition Marker Rod 3,66 m (12 ft)
TFG Prút Markerovací DL Black Edition Marker Rod 3,66 m (12 ft)
 
1 z 1
 
Výrobca: TFG
Katalógové číslo: 53038
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Presné určenie pravého miesta pod hladinou z brehu si už dnes ťažko dokážeme predstaviť bez kvalitného prútu na markerovánie, ktorý má tuhšiu chrbticu a citlivú vrchnú časť.


Vďaka tejto konfigurácii dokážete bez problémov aj na veľkú vzdialenosť spoľahlivo rozoznať štruktúru dna. Presné pre tieto účely bol tento prút postavený a svoju úlohu zastáva naozaj so cťou. Navyše je veľmi decentne zdobený v modernom čiernom kabáte, ktorý skvele dopĺňa rad prútov DL Black Edition.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 3,66 m (12 ft)
Počet dielov 2
Počet očiek 6

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk