Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Plávajúce Boilies Signature Pop-Ups Mixed 70 g

Sticky Baits Plávajúce Boilies Signature Pop-Ups Mixed 70 g

Sticky Baits Plávajúce Boilies Signature Pop-Ups Mixed 70 g
Novinka
Sticky Baits Plávajúce Boilies Signature Pop-Ups Mixed 70 g
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
8,50 €
Cena po registrácii:
8,25 €
Katalógové číslo: SMP12
Skladom
u Vás už
pozajtra
8.50
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: SMP14
8.50
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: SMP16
8.50
Popis produktu

Po úspechu Pop up boilies radu Signature v roku 2014 a po značnom dopyte zo strán rybárov, prichádza firma Sticky s verziou Signature Pop up boilies, avšak s mixom farieb v jednom balení.


Ak teda patríte medzi rybárov, ktorí radi experimentujú s farbami pop up boilies, je toto balenie určené práve Vám.

 

Mix pop up boilies Signature nie je len štandardný boilies z regálu obchodu ..... obsahuje totiž viac než 10 tekutých zložiek a dve sypké ovocné zložky, ktoré spôsobujú ako okamžitú prácu vo vode, tak aj dlhodobé postupné rozpúšťanie. Máte tak k dispozícii pop up boilies, ktoré efektívne funguje okamžite po dopade do vody, ale aj v dlhom časovom úseku.

 

Táto návnada bola dlhú dobu držaná pod pokrievkou, keďže bol problém so získaním dôležitých zložiek, ktoré sa v pop-up nachádzajú. Teraz sa však centrále podarilo zaistiť stály prísun ingrediencií a tak sa darí zaistiť stála kvalita a konzistencia na vysokej úrovni!

 

Signature nie je len obyčajné pop-up boilies. Obsahuje totiž viac ako desať jedinečných liquidov a dva silné ovocné výťažky, ktoré umožňujú jeho okamžité aj dlhodobé odmáčanie a teda jeho krátkodobú aj dlhodobú účinnosť. Nie je to len jeho štipľavá, ostrá, ovocná vôňa, kvôli ktorej je tak účinné. Hlavný dôraz sa kládol predovšetkým na zabezpečenie takého Ph, aby bolo na tej správnej úrovni pre vyprovokovanie ryby na kŕmenie. Tým to však nekončí. Po uvarení je toto boilies potiahnuté vedecky formulovanou zmesou aminokyselín, ktorá zaručuje, že boilies bude atraktívne nielen na jar, ale tiež od leta do zimy, kedy sa ovocné príchute moc nepoužívali. Tomu je však koniec vďaka Signatures boilies, na ktoré sme právom hrdí a nemalo by chýbať u žiadneho rybára, ktorý to myslí s lovom kaprov naozaj vážne.

 

Mix farieb: odmočená žltá, odmočená ružová, biela

Rozdiel je u tohto boilies len vo farbe, zmes je u všetkých rovnaká.

Veľkosti 14mm alebo 16mm v 70g balení

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť signature
Hmotnosť 70 g

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk