Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sportcarp Aromatická Visačka Bandita

Sportcarp Aromatická Visačka Bandita

Sportcarp Aromatická Visačka Bandita
Novinka
Sportcarp Aromatická Visačka Bandita
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: SPORTCARP
Katalógové číslo: 52891
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
24. 6.
Cena s DPH:
1,90 €
Cena po registrácii:
1,84 €
1.90
Popis produktu

Aromatické visačky v tvare kapra so strieborným logom Sportcarp.​


Koniec zápachu v aute! Žiadna mokrá podložka, slizký podberák a vyliaty Nutric acid. Už len vôňa motivujúca k lovu, ktorá Vám vytvorí úsmev na tvári a pohojdavajuce sa kaprík na zrkadle Vám zlepšia náladu i pri ceste do práce!

 

Zvolená vôňa sa volá Bandita. Radi by sme Vám povedali, že je to zmes vzácnych kvetov z Madagaskaru a upokojujúcich esenciálnych olejov, ktoré miešajú tibetskí mnísi, ale ... nebola by to pravda. Je to proste príjemná vôňa do auta.

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk