Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Pva Master PVA Šňúrka 20 m 6 Vláknová

Pva Master PVA Šňúrka 20 m 6 Vláknová

Pva Master PVA Šňúrka 20 m 6 Vláknová
Pva Master PVA Šňúrka 20 m 6 Vláknová
 
1 z 2
 
Pva Master PVA Šňúrka 20 m 6 Vláknová
Výrobca: PVA MASTER
Katalógové číslo: PVA04002
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Vynikajúca rozpustná PVA šnúra pre nadviazanie niekoľkých guličiek boilies či peliet okolo montáže alebo k zaviazaniu PVA sáčkov.​


Výrobný proces je striktne kontrolovaný. Šnúra je celkovo rozpustná bezo zvyšku dokonca aj vo veľmi studenej vode vďaka multivláknu,  ktoré narušuje pletenú konštrukciu. Je balená v praktickom plastovom balení s integrovaným rezačom.

 

Podľa Vašich potrieb rozlišujeme 3-vláknovú, 6-vláknovú a 9-vláknovú.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 20 m

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk