Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod

Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod
Kód49466_MASVýrobcaNASHZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
BielaKód:T208516,99 EUR
1 ks Skladom
U vás užstreda 25.5.
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod-Biela
ČiernaKód:T208616,99 EUR
2 ks Skladom
U vás užstreda 25.5.
Nash Raketa Zakrmovacia Dot Spod-Čierna
Firma Nash je veľmi pyšná, že sa môže podieľať na distribúciu rakiet Dot Spod, ktoré posúvajú presné kŕmenie na veľkú vzdialenosť na úplne iný level!

Raketa DotSpod je schopná doletieť na extrémne vzdialenosti a pritom po ceste nevysype ani zrnko. Otvorí sa úplne vždy, aj keď je zaklipovaná, alebo dopadne na hladinu na stranu a nie prednou stranou. Je plávajúca, ľahko a rýchlo sa sťahuje a dá sa plniť jednoducho jednou rukou. Je použiteľná na všetky druhy kŕmenia. K dispozícii je v dvoch variantoch - čierna pre slnečné dni, kedy je vidieť na hladine i na extrémne vzdialenosť a potom biela, ktorá je ideálna pre extrémnejšie počasie.

 

Jednoduché použitie - návnadu do rakety dostanete ľahko jednou rukov bez nutnosti ďalších pomôcok a strachu, že sa Vám do mechanizmu zachytí kúsok partiklu a ten sa zasekne. Aerodynamika - vnútorný priestor v prednej časti rakety je úplne prázdny, čo zaručuje, že všetok náklad sa sústredí počas letu priamo v špičke. to zlepšuje presnosť i dohodovú vzdialenosť. Raketu Dot Spod dokážete nahodiť presne až na 160 m, záleží len na Vašich schopnostiach.

 Priemerná kapacita je 30 guličiek boilies s priemerom 15 mm alebo 80 g konope.
 Naložená raketa váži priemerne  150 g.
 Zaručené uvoľnenie návnady - Dot Spod bola dizajnovaná tak, aby sa spoľahlivo otvorila aj keď dopadne na stranu pri presnom kŕmení kedy vlasec narazí o klip.
 Takže už sa nemusíte rozčuľovať nad strateným kŕmením a neustálym zbytočným sťahovaním prázdnej rakety.
 Univerzálnosť - možno ju použiť s akýmkoľvek druhom kŕmenia, od riedkeho kŕmenia pre lov na zig rig až po malé peletky, partikel a veľké boilies.
 Ľahké sťahovanie - Dot Spod sa sťahuje úplne bez námahy pohodlne na hladine, čo skracuje potrebný čas a uľahčuje prácu. Jej mechanizmus taktiež zamedzuje predčasnému otvoreniu a vysypaniu návnady.

Rozmery: (d) 203mm x (š) 80mm

Hmotnosť prázdnej rakety je 60gr

Druh rybolovuKaprarina
VýrobcaNASH
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies