Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Nash Navijak BP 4 Fast Drag Reel

Nash Navijak BP 4 Fast Drag Reel

Nash Navijak BP 4 Fast Drag Reel
Tip
Nash Navijak BP 4 Fast Drag Reel
 
1 z 1
 
Tip
Výrobca: NASH
Katalógové číslo: T2020
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Obľúbený navijak od Anglickej značky Nash prichádza teraz v novej matnej čiernej úprave.​


Tento navijak ponúka výhody veľkej cievky aj napriek tomu zostáva malý, je to ideálny kompaktný navijak. Ideálne pre menšie prúty a revíry. Navijak má skvelú precízne krátku lamelovú brzdu. Nadrozmerná roľnička ešte znižuje krútenie vlasca. Tento navijak je ideálny partner pre zdolávanie veľkých kaprov.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Kapacita 198 m/0,28 mm
Prevod 5,1:1
Počet ložisiek 5
Náhradné cievky Ne
Veľkosť 40
Model BP4

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk