Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Nash Bivak Titan Hide

Nash Bivak Titan Hide

Novinka
Nash Bivak Titan Hide
 
1 z 10
 
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Nash Bivak Titan Hide
Novinka
Tip
Video
Výrobca: NASH
Katalógové číslo: T4200
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Odnož klasického Titanu, ktorá vďaka Kevinovi Nashovi posunie klasické prístrešky typu brolly do kaprárskej histórie.


Po celosvetovom úspechu novej série bivakov Titan, prináša Titan Hide rovnaký princíp rýchlo postavitelného, ľahkého rámu, ale zameriava sa na maximálnu ochranu pre rybárov, ktorí chodia na krátke vychádzky. Zbalený na iba 112 cm a s váhou len 4,6 kg predstavuje prístrešok budúcnosti pre krátke vychádzky. Zahnuté predné tyče chránia pred bočným dažďom a predĺžené steny predného panela udržia veci v suchu, aj keď chytáte s otvoreným prístreškom. Prístrešok je tak pevný a stabilný, že ani v tom najhoršom počasí nie sú potrebné podperné tyče, čo ušetrí ďalší čas pri rozbaľovaní a balení.

 

Pre výnimočné príležitosti, kedy je potrebné viac stability, je možné nasunúť na popredné rebrá špeciálne koncovky Fast Fit spolu s podpornými tyčami a prístrešok je tak zabezpečený behom sekúnd. A to bez nutnosti skrutkovania tyčí stále dookola.

 

Pre meniace sa podmienky sú k dispozícii ako dodatočné príslušenstvo pripínací popredný moskytiérový panel, klasický popredný panel s nepremokavou stenou a rovnako tak prídavný prehoz pre zvýšenie komfortu a pre chladnejšie mesiace v roku.

 

super rýchlo postavený Titan pre krátke vychádzky
plochá zadná stena pre pohodlné uloženie spacieho systému
5000mm vodný stĺpec z 420D PU potiahnutého nylonu
dodávané s kotviacimi kolíkmi
Rozmery: (Výška) 132cm Zložený 44 "(112cm)
Váha: 4.6kg
Spolu s prídavným predným panelom: 5kg
S prikrývkou a podlahou: 6.5kg

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Výška 132 cm

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte vianočné darčeky v pohode. Tovar zakúpený od 5. 11. 2018 môžete vrátiť alebo vymeniť až do 25. 1. 2019. Ako vybrať darček pre rybára? Nákupný poradca

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk