Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Gunki Taška Hand Bag L

Gunki Taška Hand Bag L

Gunki Taška Hand Bag L
Gunki Taška Hand Bag L
 
1 z 2
 
Gunki Taška Hand Bag L
Výrobca: GUNKI
Katalógové číslo: 25885
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
23. 7.
Cena s DPH:
55,39 €
Cena po registrácii:
53,73 €
55.39
Popis produktu

Prívlačová taška z veľmi odolného a kvalitného materiálu

Gunki prívlačové tašky sa vyznačujú odolným a kvalitným materiálom, pevnými zipsami a kvalitným spracovaním. Originálny žlto-čierny dizajn s nezameniteľným Gunki logom. Premyslené detaily umožňujú jednoduché použitie a uľahčujú pohyb okolo vody. Praktická taška na nástrahy na krátke výlety k vode. Dve zipsovacie vrecká a ucho na prenášanie.


Gunki Hand Bag GM: Praktická taška na nástrahy na krátke výlety k vode. Tri zipsovacie vrecká, ucho na prenášanie a popruh cez rameno. Prostredná vrecko obsahuje krabičku s nastaviteľnými priehradkami (27x18x5 cm). Predné a zadné vrecko obsahujú zhodne po 10 uzatvárateľných plastových vreckách na nástrahy a drobnosti, ďalej dve menšie vnútorné vrecká na drobnosti.
Rozmery: 29x15x20 cm (dxšxv)

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Rozmer 29x15x20 cm

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk