Giants Fishing náväzcová šnúra Master Catfish Leader 20 m Brown - Priemer 0,80mm / Nosnosť 90kg

Giants Fishing náväzcová šnúra Master Catfish Leader 20 m Brown - Priemer 0,80mm / Nosnosť 90kg
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nieje skladom
Prepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
KódG-12012VýrobcaGIANTS FISHING
Giants Fishing sumcový program získal skvelú reputáciu vo väčšine sumcových centier po celej Európe. Veľkí lovci sumcov v Taliansku, Španielsku, Francúzsku alebo Nemecku nešetria slovami chvály a veria Giants Fishing. Rad spletaných šnúr Master Catfish line ich plne uspokojuje. Využili sme rovnaký výrobný proces ako pre CATFISH X-CAST aby sme vyvinuli náväzcový materiál, ktorý bude vysoko odolný predreniu - DYNEEMA®-Fibres. Náväzcová šnúra je ideálna pre vnadenie a je veľmi jednoduché s ňou pracovať. Náväzec má extrémne dlhú životnosť. Šnúra je hnedej farby. Vyrobené v Nemecku. Priemer: 0,80mm Nosnosť: 90kg Návin: 20m (možno dodať prepojené cievky) Využili sme rovnaký výrobný proces ako pre CATFISH X-CAST aby sme vyvinuli náväzcový materiál, ktorý bude vysoko odolný predreniu - DYNEEMA®-Fibres. Náväzcová šnúra je ideálna pre vnadenie a je veľmi jednoduché s ňou pracovať. Náväzec má extrémne dlhú životnosť. Šnúra je hnedej farby. Vyrobené v Nemecku. Priemer: 0,80mm Nosnosť: 90kg Návin: 20m (možno dodať prepojené cievky)

Giants Fishing sumcový program získal skvelú reputáciu vo väčšine sumcových centier po celej Európe. Veľkí lovci sumcov v Taliansku, Španielsku, Francúzsku alebo Nemecku nešetria slovami chvály a veria Giants Fishing. Rad spletaných šnúr Master Catfish line ich plne uspokojuje. Využili sme rovnaký výrobný proces ako pre CATFISH X-CAST aby sme vyvinuli nadväzcový materiál, ktorý bude vysoko odolný predreniu - DYNEEMA®-Fibres. Nadväzcová šnúra je ideálna pre vnadenie a je veľmi jednoduché s ňou pracovať. Nadväzec má extrémne dlhú životnosť. Šnúra je hnedej farby. Vyrobené v Nemecku. Priemer: 0,80mm Nosnosť: 90kg Návin: 20m (možno dodať prepojené cievky) Využili sme rovnaký výrobný proces ako pre CATFISH X-CAST aby sme vyvinuli nadväzcový materiál, ktorý bude vysoko odolný predreniu - DYNEEMA®-Fibres. Nadväzcová šnúra je ideálna pre vnadenie a je veľmi jednoduché s ňou pracovať. Nadväzec má extrémne dlhú životnosť. Šnúra je hnedej farby. Vyrobené v Nemecku. Priemer: 0,80mm Nosnosť: 90kg Návin: 20m (možno dodať prepojené cievky)

VýrobcaGIANTS FISHING
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem