Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Trabucco Prút Inspiron FD Competition Still M 3,30 m 75 g

Trabucco Prút Inspiron FD Competition Still M 3,30 m 75 g
Novinka
Doprava zdarma
Trabucco Prút Inspiron FD Competition Still M 3,30 m 75 g
Trabucco Prút Inspiron FD Competition Still M 3,30 m 75 g
107,7 EUR
Cena po registrácii :104,4 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 27.4.
Kód153-03-330VýrobcaTRABUCCOZáruka24 mesiacov
Modelový rad prútov navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám nielen profesionálnych rybárov, keď najmä tí amatérsky hľadajú nástroj, ktorý možno bez problémov použiť v rôznych situáciách od stojatých vôd až po široké riečne revíry.

Rok 2018 tak predstavuje 4 modelové varianty veľmi komplexných prútov nesúci označenie INSPIRON FD COMPETITION STILL. Výrobcovia sa zamerali predovšetkým na všestrannosť ich použitia, čo sa odráža v materiáloch, ktoré sú použité v jednotlivých konštrukčných častiach. Samotný blank je vyrobený v podstate z toho najlepšieho, čo moderný rybársky trh môže ponúknuť. High Modulus Carbon CX-1 pod konceptom Micro Pitch, je prakticky tou najinovatívnejšou technológiou vrstvenia živice v jednotlivých profiloch blanku tak, aby došlo k jeho úplnému spevneniu a následnému odľahčenieu. Výsledný efekt dodáva celkovému vzhľadu tzv. "SLIM STYLE" teda štíhly vzhľad. V blízkosti spojov sa aplikuje špeciálna pásková rukoväť, ktorá uľahčuje montáž a demontáž, a to najmä vo vlhkom prostredí. Celý blank je osadený vysoko kvalitnými LS SiC Sea Guide očkami, ktoré umožňujú plynulý priechod monofilových vlascov a veľmi dobre odolávajú oteru spôsobenému pletenými šnúrami. Prúty sú dodávané s 3 výmennými Full Carbon HQ špičkami s dĺžkou 47cm, ktoré sú na svojej koncovej indikačnej časti zafarbené novým procesom vrstvenia farby, ktorý ich robí vysoko viditeľnými v akomkoľvek počasí. Model je vybavený rukoväťou výhradne z prírodného korku v kombinácii EVA materiálu a vložkami z kaučuku, ktoré okrem dobrého uchopenia vytvárajú príjemný estetický efekt. Sedlo navijaku je hybridné integrované do rukoväte a ukončené matným gumovým protišmykovým povlakom. Tieto prúty sa po stránke všestrannosti radia medzi najočakávanejšie novinky, s ktorými pre rok 2018 prichádza firma Trabucco na európsky rybársky trh.

Dĺžka3,3 m
Počet dielov3+3
Transp. dĺžka1,27 m
VýrobcaTRABUCCO
Záťaž75 g
Produktová radaInspiron FD Competition
Typ rukovätiKorková
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem