Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Abu Garcia Gumová Nástraha Mcperch Shad Svartzonker Baitfish

Abu Garcia Gumová Nástraha Mcperch Shad Svartzonker Baitfish

Abu Garcia Gumová Nástraha Mcperch Shad Svartzonker Baitfish
Novinka
Abu Garcia Gumová Nástraha Mcperch Shad Svartzonker Baitfish
 
1 z 1
 
Novinka
Video
Výrobca: ABU GARCIA
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
26. 11.

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
0,95 €
Cena po registrácii:
0,92 €
Katalógové číslo: 1446011
Skladom
u Vás už
26. 11.
0.95
Cena s DPH:
1,10 €
Cena po registrácii:
1,07 €
Katalógové číslo: 1446019
Skladom
u Vás už
26. 11.
1.10
Popis produktu

Séria Svartzonker je čím ďalej viac populárnejšia pri love veľkých šťúk, zubáčov a ostriežov.​


To je dôvod prečo značka Abu Garcia začala úzko spolupracovať so skúseným rybárom a staviteľom nástrah Claes "Svartzonker" Claesesson. Claes je vášnivý rybár a rybarine sa venuje od detstva. Od posledného uvedenia jeho vlastných nástrah ubehlo mnoho rokov a dnes sa už venuje len vývoju Svartzonker nástrah. Jeho návnady sa v posledných rokoch opakovane presadili v niekoľkých pretekoch. Ide o naozajstný magnet na šťuky a na svojom konte má mnoho šťúk cez 10kg. To je dôvod, prečo sú tieto nástrahy na TOP liste rybárov pri výbere nástrah. Výsledkom spolupráce Claes a Abu sú veľmi atraktívne nástrahy pre tých, ktorí jednoducho nemôžu odolať boju s veľkými dravcami. Zakúpením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a veľká vďaka patrí Claesovi, že značke Abu pomáha vyrábať tak účinne nástrahy.


Svartzonker McPerch Shad imituje živú rybičku s kopýtkovým chvostíkom. Jeho výhodou je, že perfektne pracuje pri všetkých metódach ako Drop Shot, pri použití montáže carolina a texas, ofsetového háčika alebo pri klasickej jigovej hlavičke.


Farba: Blue / Silver, Black / Chartreuse, Motor Oil, Firetiger, baitfish, Natural, Nors, Red Head

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Výrobca Abu Garcia

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk