Prepravné spoločnosti sú preťažené, doručenie objednávok môže mať meškanie. Ďakujeme za trpezlivosť.

Prečo nakúpiť darčeky na Parys.sk

1) Predĺžená lehota na vrátenie a výmenu tovaru

Nevhodné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť až do 31.1.2021. Tovar musí byť nepoužitý, nepoškodený, s originálnymi visačkami a v originálnom balení. Platí pre objednávky uskutočnené od 1.11.2020.

2) Garancia doručenia do Vianoc

Každý produkt na našom e-shope má pri sebe uvedený predpokladaný dátum dodania. Aby ste mali istotu, že Vám tovar dorazí do Vianoc, odporúčame objednať tovar s maximálnym termínom dodania do 21.12.2020. Pri objednávkach s neskorším termínom dodania už doručenie pod stromček nemôžete garantovať.

3) Profesionálne poradenstvo

Radi a ochotne Vám poradíme s výberom toho najlepšieho darčeka práve pre Vášho rybára. Skúste pre začiatok náš článok ako vybrať darček pre rybárov, ktorý dokáže veľa napovedať, keby to nestačilo, kontaktujte nás na info@parys.sk alebo na +421915127977 a radi Vám pomôžeme.

4) Špeciálne sekcie s darčekmi pre rybárov

Pripravili sme pre Vás špeciálnu sekciu plnú tých najobľúbenejších a najpredávanejších rybárskych produktov, ktoré zaručene urobia rybárom pod stromčekom radosť. Veríme, že Vám tým výber správneho darčeka uľahčíme.

5) Sme jednotka na trhu

Nákupom tovaru u jednotky na trhu máte mnoho výhod, ktoré inde nenájdete:

  • Vernostný program - stačí sa registrovať a hneď nakupujete so zľavou.
  • Rýchle dodanie - máme najviac tovaru skladom s odoslaním ešte v deň objednania na Slovensku.
  • Obrovský sortiment - v našej ponuke nájdete vyše 50 000 produktov pre rybárov od viac ako 230 výrobcov.
  • Bezproblémová a rýchla reklamácia
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem