Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Prečo nakúpiť darčeky na Parys.sk

1) Predĺžená lehota na vrátenie a výmenu tovaru

Nevhodné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť až do 31.1.2021. Tovar musí byť nepoužitý, nepoškodený, s originálnymi visačkami a v originálnom balení. Platí pre objednávky uskutočnené od 1.11.2020.

2) Garancia doručenia do Vianoc

Pri každom produkte nájdete štítok "Dodanie do Vianoc". Pokiaľ je tento štítok zelený, garantujeme Vám dodanie do Vianoc. Pokiaľ je tento štítok červený, dodanie do Vianoc už bohužiaľ nie sme schopní garantovať.

3) Profesionálne poradenstvo

Radi a ochotne Vám poradíme s výberom toho najlepšieho darčeka práve pre Vášho rybára. Skúste pre začiatok náš článok ako vybrať darček pre rybárov, ktorý dokáže veľa napovedať, keby to nestačilo, kontaktujte nás na info@parys.sk alebo na +421915127977 a radi Vám pomôžeme.

4) Špeciálne sekcie s darčekmi pre rybárov

Pripravili sme pre Vás špeciálnu sekciu plnú tých najobľúbenejších a najpredávanejších rybárskych produktov, ktoré zaručene urobia rybárom pod stromčekom radosť. Veríme, že Vám tým výber správneho darčeka uľahčíme.

5) Sme jednotka na trhu

Nákupom tovaru u jednotky na trhu máte mnoho výhod, ktoré inde nenájdete:

  • Vernostný program - stačí sa registrovať a hneď nakupujete so zľavou.
  • Rýchle dodanie - máme najviac tovaru skladom s odoslaním ešte v deň objednania na Slovensku.
  • Obrovský sortiment - v našej ponuke nájdete vyše 50 000 produktov pre rybárov od viac ako 230 výrobcov.
  • Bezproblémová a rýchla reklamácia
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem