Pre─Źo nak├║pi┼ą dar─Źeky na Parys.sk

1) Pred─║┼żen├í lehota na vr├ítenie a v├Żmenu tovaru

Nevhodn├ę dar─Źeky m├┤┼żete vr├íti┼ą alebo vymeni┼ą a┼ż do 31.1.2024. Tovar mus├ş by┼ą nepou┼żit├Ż, nepo┼íkoden├Ż, s origin├ílnymi visa─Źkami a v origin├ílnom balen├ş.

2) Garancia doru─Źenia do Vianoc

Pri ka┼żdom produkte n├íjdete ┼ít├ştok "Dodanie do Vianoc". Pokia─ż je tento ┼ít├ştok zelen├Ż, garantujeme V├ím dodanie do Vianoc. Pokia─ż je tento ┼ít├ştok ─Źerven├Ż, dodanie do Vianoc u┼ż bohu┼żia─ż nie sme schopn├ş garantova┼ą.

3) Profesionálne poradenstvo

Radi a ochotne V├ím porad├şme s v├Żberom toho najlep┼íieho dar─Źeka pr├íve pre V├í┼ího ryb├íra. Sk├║ste pre za─Źiatok n├í┼í ─Źl├ínok ako vybra┼ą dar─Źek pre ryb├írov, ktor├Ż dok├í┼że ve─ża napoveda┼ą, keby to nesta─Źilo, kontaktujte n├ís na info@parys.sk alebo na┬á+421 232 195 330 a radi V├ím pom├┤┼żeme.

4) ┼ápeci├ílne sekcie s dar─Źekmi pre ryb├írov

Pripravili sme pre V├ís ┼ípeci├ílnu sekciu pln├║ t├Żch najob─ż├║benej┼í├şch a najpred├ívanej┼í├şch ryb├írskych produktov, ktor├ę zaru─Źene urobia ryb├írom pod strom─Źekom rados┼ą. Ver├şme, ┼że V├ím t├Żm v├Żber spr├ívneho dar─Źeka u─żah─Ź├şme.

5) Sme jednotka na trhu

N├íkupom tovaru u jednotky na trhu m├íte mnoho v├Żhod, ktor├ę inde nen├íjdete:

  • Vernostn├Ż program - sta─Ź├ş sa registrova┼ą a hne─Ć nakupujete so z─żavou.
  • R├Żchle dodanie - m├íme najviac tovaru skladom s odoslan├şm e┼íte┬áv de┼ł objednania na Slovensku.
  • Obrovsk├Ż sortiment - v na┼íej ponuke n├íjdete vy┼íe 50 000 produktov pre ryb├írov od viac ako 250 v├Żrobcov.
  • Bezprobl├ęmov├í a r├Żchla reklam├ícia
Na va┼íem soukromí nám zále┼żí
Tento internetov├Ż obchod ukl├íd├í soubory cookies, kter├ę pom├íhaj├ş k jeho spr├ívn├ęmu fungov├ín├ş. Vyu┼ż├şv├ín├şm na┼íich slu┼żeb s jejich pou┼ż├şv├ín├şm souhlas├şte.
Povoli┼ą v┼íetkoNepovo─żova┼ą cookies