Humminbird HUM Autochart Pro PC Software

Humminbird HUM Autochart Pro PC Software
Doprava zdarma
326,00 EUR
Skladom na ext. skladeU vás už štvrtok 27.6.
Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy.
Kód600032-1MVýrobcaHUMMINBIRD
Mapovací program AutoCHART. Verzia PRO je vylepšená oproti štandardnému spracovaniu sonarových dát zo sonaru so sondou Side Imaging, navyše verzia PRO vykresľuje aj charakter dna (jeho tvrdosť).

Samotné spracovanie dát pre mapovanie situácie pod hladinou zostáva však rovnaké. Základné postupy a nastavenia sú detailne popísané v návode na použitie, ktorý je v slovenskom jazyku prikladaný k dodávanému balíčku. Ak sa rozhodujete o kúpe, je potrebné predajcu informovať o modeli sonaru. Dáta sú totiž dodávané na pamäťovej karte buď SD, alebo microSD. Konkrétny model sonaru (napríklad HELIX 5) môže byť vybavený slotom pre microSD, a potom by bolo nemožné použitie programu AutoCHART, dodané na SD karte.

Technické požiadavky:
Počítač s operačnou pamäťou aspoň 512 MB RAM (odporúča sa 1024 MB RAM), 10 GB voľného priestoru na pevnom disku, Windows XP (SP3) / Win 7 / Win 8, mechanika DVD-ROM, čítačka SD kariet, USB port.

Pamäťová karta obsahuje systémové obslužné súbory, ktoré ovládajú funkcie sonaru a pomáhajú rekonštruovať
namerané a uložené dáta, ktoré boli získané skenovaním vodného stĺpca. Tieto „užívateľsky získané“ dáta sa ukladajú
vo forme určitého typu súborov na pamäťovú kartu, odkiaľ sa potom kopírujú a konvertujú do iného sonaru alebo počítača.

Preto NIKDY nemažte alebo nemeňte systémové súbory, uložené v priečinkoch [AC], [LkMaster] a [SI], ktoré sú na pamäťovej karte ZeroLine Map Card. Akákoľvek zmena súborov v týchto zložkách alebo dokonca zmazanie týchto zložiek trvalo zničí túto pamäťovú kartu! Za túto chybu užívateľa nenesie výrobca ani predajca žiadnu zodpovednú

VýrobcaHUMMINBIRD
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies