Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum 950 g 24 mm-Sea

Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea
13,99 EUR
Cena po registrácii :13,57 EUR
Skladom na ext. skladeU vás už štvrtok 8.6.
KódM-RABOCPSEA0924VýrobcaMIVARDIZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
950 g 24 mmKód:M-RABOCPSEA092413,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum 950 g 24 mm-Sea
250 g 20 mmKód:M-RABOCPSEA02203,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea - 250 g 20 mm
250 g 24 mmKód:M-RABOCPSEA02243,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea 250 g 24 mm
3,3 kg-20 mmKód:M-RABOCPSEA332039,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea 3,3 kg-20 mm
3,3 kg-24 mmKód:M-RABOCPSEA332439,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea 3,3 kg-24 mm
950 g 16 mmKód:M-RABOCPSEA091613,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea 950 g 16 mm
950 g 18 mmKód:M-RABOCPSEA092013,99 EUR
Skladom na ext. sklade
U vás užštvrtok 8.6.
Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Sea 950 g 18 mm
Ak hľadáte vskutku „našlapané“ boilies, tak zvoľte radu Champion Platinum. Sú v ňom použité tie najlepšie ingrediencie, ktoré je možné zohnať na trhu. Toto boilies je predurčené k lovu tých najprefíkanejších kaprov, ktorí sa naučili rozlišovať kvalitu od kvantity. Všetky sypké zložky sú samozrejme extrudované a obsahuje veľké množstvo najlepších a najkvalitnejších tekutých potráv vrátane exkluzívnych esencií a esenciálnych olejov. Účinné, výberové a predovšetkým maximálne pečeňové. To sú nové boilies Crazy Liver, vyrobené s vysokým podielom suchých aj tekutých pečeňových extraktov a s prídavkom čerstvej bravčovej pečene. Celková aróma citlivo dokresluje kvalitná pečeňová esencia Made in UK.

Je predurčené k lovu tých najprefíkanejších kaprov, ktorí sa naučili rozlišovať kvalitu od kvantity. Maximálne množstvo sypkých zložiek je pred výrobou extrudovaných. Toto boilies obsahuje veľké množstvo kvalitných tekutých potráv vrátane nových vynikajúcich esencií "Made in UK" a esenciálnych olejov. Použitie R-Factoru zaisťuje dokonalú stabilizáciu a mimoriadne šetrnú konzerváciu. Optimálna konzistencia a tvrdosť umožňuje veľkú výdrž po nastražení (až 24hod). Vysušením možno ďalej zvýšiť jeho výdrž a odolnosť voči bielym rybám.

 

RAPID NATURAL Concept - inšpirované prírodou - v predaji 20 a 24mm

 

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novej výrobnej technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie naozajstného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácia a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podľa zaujímavého "naturálnejšieho" povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer i tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovania guličky vo vode.

 

Nové vízie, nové výzvy, nová generácia boilies Rapid

 

SEA

 

Toto boilies už niekoľko rokov dokazuje na mnohých ťažkých a hlavne "divokých" vodách svoju schopnosť zmiasť aj tie najopatrnejšie kapry. Obsahuje veľa čisto prírodných zložiek, ktoré veľké ryby s obľubou vyhľadávajú. Pripomína im preto prirodzenú potravu a kapry pri jeho konzumácii strácajú všetky podozrenia. Každý rok zaznamenáva toto boilies rad trofejných úlovkov aj na zväzových vodách.

Hmotnosť950 g
Veľkosť24 mm
VýrobcaMIVARDI
PríchuťOstatné
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies