Vianočné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť až do 31.1.2024. Viac informácií

LK Baits Boilie Fresh Lukáš Krása Nutric Acid - 200 ml 18 mm

LK Baits Boilie Fresh Lukáš Krása Nutric Acid
5,73 EUR
Cena po registrácii :5,56 EUR
2 ks SkladomU vás už piatok 8.12.
Kód47030404VýrobcaLK BAITS
Vybrať variantu
200 ml 18 mmKód:470304045,73 EUR
2 ks Skladom
U vás užpiatok 8.12.
Dodanie do Vianoc
LK Baits Boilie Fresh Lukáš Krása Nutric Acid - 200 ml 18 mm
Dipované boilie na použitie rovno pod háčik. Fresh boilie neprechádza procesom sušenia a priamo z nášho konvenktomatu mieri do kúpeľa z All Amino Nutric a príslušného Boostru

Nutric Acid

Možno jedna z najúčinnejších nástrah na svete, ktorá bola pre lov kaprov vyvinutá. Nutric Acid som vyvíjal v časoch, keď som rybárčil na štrkopieskovňiach a podobných typoch vôd. Tieto lokality sú si veľmi blízke takmer po celom svete a ja sa snažil kaprom dať maximum prirodzených ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v ich ekosystéme. Sú to napríklad živica z borovíc, zmes bylín alebo bentické organizmy vyskytujúce sa v každej pieskovni po celom svete. Nutric Acid je kaprom veľmi prirodzený a jeho pachový signál stimuluje kapry na kŕmenie. Sprejovo sušená tekutá potrava All Amino Nutric je v základovej zmesi v 20% zastúpení, čo z boilies robí doslova magnet pre kapry. Zmeska enzýmov a bakteriálne upravených ingrediencií zase zaručuje dvakrát rýchlejší prechod kŕmenia tráviacim traktom, ako tomu je napríklad pri bežných bentických organizmoch. Nutric Acid je vhodný na všetky typy vôd, ale na štrkopieskovňách nemá konkurenciu. Boilies je vhodné na celoročné použitie. 

Viete, že: Nutric Acid je na trhu od roku 2011 a za tú dobu má na konte nespočetné množstvo osobných rekordov takmer po celom svete?

Black Protein

Čierny zázrak z dielne LK Baits! Neexistuje žiadna zaručená nástraha na kapry ... Vďaka Bohu! Ale sú nástrahy, ktoré sú oveľa účinnejšie ako tie ostatné, a predovšetkým chytajú pravidelne. SpiceShrimp z ekonomickej rady Euro Economic sa stal jedným z najpoužívanejších a najúčinnejších kŕmnych boilies (aj kvôli nízkej nákupnej cene) v Európe. Super! Sme si veľmi dobre vedomí, ktorá ingrediencia je v boilies Spice Shrimp tak výnimočná. Jedného dňa sme si položili otázku, ako by chytalo boilies, ktoré by obsahovalo niekoľkonásobok tejto zložky? Po dvoch rokoch zdokonaľovania už tak dokonalej receptúry prichádzame na trh s nástrahou, s ktorou budete vždy o krok v predu! Boilies je vhodné všade tam, kde je vysoký rybársky tlak a ostatné nástrahy Vás sklamali. Vďaka zložkám, ktoré minimalizujú absorpciu cudzích zápachov, odporúčame boilies aj na bahnité dno. Vhodné na celoročné použitie. 

Viete, že: Boilies Black Proteín obsahuje výťažok z petržlenu, póru a medvedieho cesnaku?

Record Corn

Kukurica je bezpochyby najpoužívanejšia návnada po celom svete a neexistuje snáď ryba, ktorá by sa s touto pochutinou nestretla a nepovažovala ju za prirodzenú potravu. Dlhé roky sme pracovali na technológii a spôsobe, ako získať tie najlepšie látky z kukurice a použiť ich s úspechom do boilies. Vlastnou technológiou získavame z mladej mliečnej kukurice to najlepšie a všetko umocňujeme nektárom a výťažkom z lúčnych kvetov. Spojitosť lúčnych bylín, kvetového medu, kukurice a predovšetkým včelieho peľu robí z tohto druhu boilies jednu z najatraktívnejších a nutrične najbohatších prírodných nástrah na sladkej báze. Boilies je podľa našich požiadaviek prírodne stabilizované za pomoci odborníkov z výroby medu, špeciálne Ing. Danielom Prokeš (Slovenský výskumný ústav). Produkty RECORD CORN môžu reakciou prírodných látok meniť odtieň farby a rozhodne to nie je na škodu. Boilies je vhodné na celoročné použitie a na všetky typy vôd. Svoju úlohu najlepšie plní na lokalitách, kde sa výdatne kŕmi kukuricou. 

Viete, že: 1 kg Record Corn obsahuje 80 gramov zmiešaného včelieho peľu, ktorý sa nutrične vyrovná pol kilogramu hovädzieho mäsa a alebo 7 vajciam? Počas testovania sa na náš medovo-kukuričný boilies nachytal neuveriteľné množstvo veľkých kaprov vrátane najťažšieho kapra sveta?  Kapor vážil 47,8 kg!

Hmotnosť200 ml
Veľkosť18 mm
VýrobcaLK BAITS
PríchuťOrech, Ostatné
Parametre
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies