Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Trabucco Prút Precision RPL EVO 3,6 m 90 g + Navijak Zadarmo + vlasec Zadarmo

Trabucco Prút Precision RPL EVO 3,6 m 90 g + Navijak Zadarmo + vlasec Zadarmo

Trabucco Prút Precision RPL EVO 3,6 m 90 g + Navijak Zadarmo + vlasec Zadarmo
Akčný set
Trabucco Prút Precision RPL EVO 3,6 m 90 g + Navijak Zadarmo + vlasec Zadarmo
 
1 z 1
 
Akčný set
Výrobca: TRABUCCO
Katalógové číslo: 152-38-360/034-22-300
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Cena s DPH:
77,24 €
Cena po registrácii:
74,92 €
77.24
Popis produktu

Rad PRECISION RPL sa rozrastá o veľmi zaujímavý "multifunkčný" model, ktorý vzhľadom k svojim technickým možnostiam a vyspelým konštrukčným prvkom vysoko prečnieva konkurenčné modely zo stredných tried.


Ide o veľmi výkonné a vyvážené prúty štruktúrované z vysoko odolného S.H.R.U. carbonu vyznačujúceho sa extrémnou odolnosťou s progresívnym účinkom, čo jeho užívateľ ocení najmä pri dlhom súboji s väčšou rybou, najmä potom v extrémnych podmienkach. Celý blank je postavený v modernom farebne nenásilnom dizajne s technicky prepracovanými jednotlivými časťami a plne osadený očkami s technológiou Sea Guide, teda s lepšou priestupnosťou vlasca či pletenej šnúry, ktoré sú u prvého a druhého dielu uchytené dvojstopovo s dvojitým opletením ktoré zvyšuje ich odolnosť. Hybridné riešenie, rukoväť je zhotovená z materiálu EVA ktorý je vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu i vonkajším vplyvom. Skrutkové sedlo navijaku je integrované do rukoväte a opatrené gumovými konektormi pre väčšiu stabilitu uchytenia a elimináciu akéhokoľvek pohybu navijaka pri samotnej manipulácii. Prúty sú dodávané s dvomi výmennými špičkami s označením medium (GFK) a heavy (carbon).

 

Dynamic XTC FD 3000

Navijak stredného modelového radu s prednou mikrobrzdou. Vhodný pre rôzne rybolovné techniky a osadený 2 + 1 guličkovými ložiskami. Navijak je dodávaný s náhradnou grafitovou cievkou.

  • veľkosť 3000
  • Počet ložísk 2 + 1
  • Prevod 5,2: 1 (83cm)
  • Kapacita 0,25mm - 215mm
  • váha 310g
  • Náhradná cievka Áno

 

T-Force Special Feeder 0,18

Špeciálny monofilný vlasec určený pre lov feederovými prútmi. Tmavo hnedá farba, veľmi tvrdý vlasec s malou prieťažnosťou a vysokou odolnosťou proti oderu.

 
Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 3,6 m
Záťaž 90 g
Počet dielov 3+2
Transp. dĺžka 1,25 m

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk