Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Trabucco Prút Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g

Trabucco Prút Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g

Trabucco Prút Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g
Novinka
Trabucco Prút Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g
 
1 z 3
 
Trabucco Prút Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g
Trabucco Prút Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g
Novinka
Výrobca: TRABUCCO
Katalógové číslo: 153-05-360
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Cena s DPH:
101,43 €
Cena po registrácii:
98,39 €
101.43
Popis produktu

Vývoj tejto modelovej rady je úmernou reakciou na stále rastúci dopyt od rybárov, ktorí hľadajú prúty na rybolov na komerčných typoch vôd, a to ako pomocou klasického feedrového lovu, tak aj metódou method feeder.


Výrobcovia tak prichádzajú s modelom, ktorý je svojráznym kompromisom oboch týchto techník. Konštrukčne je riešený pre lov na stredné a dlhšie vzdialenosti a veľmi dobre sa vysporiadava s odhodu aj ťažších krmítok. Blank je vyrobený z kvalitného Super High Modulus CX-1 Micro Pitch karbónu s nízkym nanášaním živice v jeho jednotlivých vrstvách, kedy prúty získavajú pevnosť a vysoko progresívnu akciu. Dostatočná silová rezerva dodáva prútu istotu pri boji s veľkými rybami. Jednotlivé diely sú osadené patentovanými SiC Sea Guide očkami so zvýšenou priestupnosťou monofilových vlascov čo oceníte najmä pri intenzívnych odhodoch na dlhšie vzdialenosti. Rovnako je u nich zvýšená odolnosť voči treniu pri love s pletenými šnúrami. Vnútorná keramika chráni očká proti mechanickému poškodeniu a zvyšuje ich životnosť. Korková rukoväť má nižší úchop v EVA dizajne, a okrem vynikajúceho ovládania uľahčuje tiež čistenie na konci každého lovu. Hybridné riešenie anatomické sedlo navijaku je integrované do rukoväte a pokryté protišmykovým matným gumovým lakom. Prúty sú dodávané s 3 výmennými karbónovými špičkami s dĺžkou 55cm a označením Light, Medium a Heavy. Rad CARP DISTANCE predstavuje veľmi dynamické a progresívne prúty, ktoré sú akousi skrytou vizitkou účelovej elegancie, s akou sa firma Trabucco prezentuje.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 3,6 m
Záťaž 90 g
Počet dielov 3+3
Transp. dĺžka 1,27 m

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Nevhodné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť až do 26.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk