TFG Rybárske topánky Primal AP X - Extreme-Veľkosť 7

85098_tfg-rybarske-boty-primal-ap-x-extreme-.jpg
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nieje skladom
Prepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód85098VýrobcaTFGZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
Veľkosť 7Kód:85098
Nieje skladom
U vás užna vyžiadanie
Tento produkt sa nedá zakúpiť
TFG Rybárske topánky Primal AP X - Extreme-Veľkosť 7
Veľkosť 8Kód:5788598,00 EUR
Skladom
U vás užutorok 2.2.
TFG Rybárske topánky Primal AP X - Extreme-Veľkosť 8
Rybárske topánky Primal AP X - Extreme Topánky majú zvýšenú fixáciu členku a poskytujú skutočne vysokú ochranu, pohodlie a stabilitu vašej nohy v priebehu celej sezóny. Sú nepremokavé a majú membránu, ktorá zaručuje odvod potu. Vďaka precíznemu spracovaniu sú topánky dostatočne pohodlné aj pre dlhšie vychádzky v akomkoľvek teréne, pri ktorých oceníte aj špeciálne vystuženú podrážku, ktorá tlmí nárazy na nohu. Podľa recenzií v anglických časopisoch sa jedná o skutočne perfektnú celoročnú obuv.

Boty mají zvýšenou fixaci kotníku a poskytují skutečně vysokou ochranu, pohodlí a stabilitu vaší nohy v průběhu celé sezóny.  Jsou nepromokavé a mají membránu, která zaručuje odvod potu. Díky preciznímu zpracování jsou boty dostatečně pohodlné i pro delší vycházky v jakémkoliv terénu, při kterých oceníte i speciálně vyztuženou podrážku, která tlumí nárazy na nohu. Dle recenzí v anglických časopisech se jedná o skutečně perfektní celoroční obuv.

VýrobcaTFG
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem