Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
TFG Podložka Hardcore Universal Barrow Mat

TFG Podložka Hardcore Universal Barrow Mat

TFG Podložka Hardcore Universal Barrow Mat
TFG Podložka Hardcore Universal Barrow Mat
 
1 z 1
 
Výrobca: TFG
Katalógové číslo: 54999SP
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Podložka so štedrými rozmermi, ktorá nielen že pojme aj toho najväčšieho kapra, ale dá sa zároveň použiť aj ako taška na vozík, v ktorej môžete prepravovať potrebné vybavenie.​


Túto podložku navrhol sám Dave Lane, ktorý trávi pri vode mnoho a mnoho hodín a tak vie, ako si život u prútov uľahčiť. Aj napriek svojej veľkosti podložka dokonale sadne na všetky vozíky. A vďaka kompletnému prekrytiu budú Vaše veci počas transportu na miesto dokonale v suchu. Vrchná časť samozrejme slúži aj ako bezpečnostná poistka proti zraneniu ryby, ktorá by chcela náhodou vyskočiť v okamihu, keď sa nepozeráte.

 


univerzálny systém pre ochranu úlovku a transport vecí
dostatočné rozmery aj pre tie najväčšie úlovky
veľmi mäkká spodná základňa poskytuje skvelú ochranu úlovku
odolný materiál, ktorý vydrží dlhé roky
pri skladovaní jej možno zložiť do kompaktných rozmerov
Rozmery: 107 x 58 x 25 cm

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Rozmer 107x58x25 cm

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk