Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Vlhčené Pelety The Krill Clusters 500 g

Sticky Baits Vlhčené Pelety The Krill Clusters 500 g

Sticky Baits Vlhčené Pelety The Krill Clusters 500 g
Novinka
Sticky Baits Vlhčené Pelety The Krill Clusters 500 g
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Katalógové číslo: KCL
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Cena s DPH:
8,99 €
Cena po registrácii:
8,72 €
8.99
Popis produktu

Ďalší z radu noviniek známej anglickej firmy Stickybaits je táto zmes vlhčených peliet s názvom Krill Clusters. Ako už samotný názov napovedá, sú v excelentnej príchuti Krill.​


Sú vyrobené z 25 ingeriencí, keď niektoré z nich sú tajným pokladom firmy Stickybaits a firma im prisudzuje ohromujúci úspech svojich nástrah a návnad. Vďaka svojej nutričnej hodnote a prírodnej chuti doslova ryby vyhecuje na kŕmenie.

 

Tieto vlhčené pelety majú niekoľko spôsobov použitia a najviac potom pridanie do PVA sáčkov alebo pančúch a alebo navnadění okolo kŕmidla či nástrahy.

 

Balenie: 500g

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť krill
Hmotnosť 500 g

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk