Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits The Krill Active Mix Method Mix

Sticky Baits The Krill Active Mix Method Mix

Sticky Baits The Krill Active Mix Method Mix
Novinka
Sticky Baits The Krill Active Mix Method Mix
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
6,99 €
Cena po registrácii:
6,78 €
Katalógové číslo: KAM1
Skladom
u Vás už
pozajtra
6.99
Cena s DPH:
16,99 €
Cena po registrácii:
16,48 €
Katalógové číslo: KAM
Skladom
u Vás už
pozajtra
16.99
Popis produktu

Tento Method mix bol navrhnutý tak, aby dokonale sedel ku Krill rade. Dá sa využiť ako spodmix, do pva vreciek, alebo základ method zmesí.


Zloženie podobajúce sa základnej zmesi Krill boilies s niekoľkými ďalšími vzplývavými zložkami vedie k rýchlejšiemu uvoľňovaniu atraktorov do vodného stĺpca než ako je tomu u normálneho boilies. Obsahuje iba najlepšie ingrediencie, ako LT-94 rybiu múčku, extrakt z morských kôrovcov, čistú krillovou múčku, krill proteín prášok a niekoľko vynikajúcich Krill peliet.

 

Tento produkt bol navrhnutý pre rybárov využívajúcich PVA vrecká a pančuchy, ale mnoho rybárov ho používa do method mixov spolu s nadrceným boilies a Pure Krill Liquid, ušetríte tak peniaze a stále máte výborný atraktívny mix.

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť the krill

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk