Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Plávajúce Boilies The Krill Pop-Ups 100 g

Sticky Baits Plávajúce Boilies The Krill Pop-Ups 100 g

Sticky Baits Plávajúce Boilies The Krill Pop-Ups 100 g
Novinka
Sticky Baits Plávajúce Boilies The Krill Pop-Ups 100 g
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
8,50 €
Cena po registrácii:
8,25 €
Katalógové číslo: KP12
Skladom
u Vás už
pozajtra
8.50
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: KP16
8.50
Popis produktu

Po dlhodobom testovaní prichádza na trh toto fenomenálne boilies Krill, ktoré počas dlhodobého testovania na najťažších vodách Anglicka, ale aj v zahraničí, dosahovalo neskutočných výsledkov.


Originálne boilies Pure Krill obsahuje veľké množstvo morských živočíchov a šetrne fermentované krevety. Odporúčame používať v kombinácii so zálievkou a pelety tej istej série Krill. Čerstvo fermentované krevety s morskými živočíchmi, vitamíny, minerály, ocean proteín a ďalšie tajné ingrediencie obsah Pure Krill boilies. Veľmi silná charakteristická vôňa, ktorá je pre kapra doslova neodolateľná. Obsahuje originál Krill z Anglicka.

 

balenie 100g

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť the krill
Hmotnosť 100 g

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk