Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Dip The Krill Glug 200 ml

Sticky Baits Dip The Krill Glug 200 ml

Sticky Baits Dip The Krill Glug 200 ml
Novinka
Sticky Baits Dip The Krill Glug 200 ml
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Katalógové číslo: KG
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Cena s DPH:
11,99 €
Cena po registrácii:
11,63 €
11.99
Popis produktu

Tento dip bol navrhnutý tak, aby ešte zvýšil už tak vysokú atraktivitu novej rady Krill a to predovšetkým boilies. To je docielené zmesou s vysokým obsahom najkvalitnejších atraktorov.​


Výsledkom je hustá, lepkavá tekutina, ktorá priľne na všetkých nástrahách, ktoré v dipe namáčame. Je tvorená bez chemických prípravkov, z čisto prírodných zdrojov, preto nie je možné predávkovanie.

 

Balenie: 200ml

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť the krill

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk