Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Cloudy Manilla Liquid 1 L

Sticky Baits Cloudy Manilla Liquid 1 L

Sticky Baits Cloudy Manilla Liquid 1 L
Novinka
Sticky Baits Cloudy Manilla Liquid 1 L
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Katalógové číslo: CM
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Cena s DPH:
11,99 €
Cena po registrácii:
11,63 €
11.99
Popis produktu

Táto sladko voňajúca a chuťou prírodná tekutá potravina vytvára atraktívny potravinový hmlistý mrak okolo nástrahy a návnady a tým dodáva rybám väčšiu dôveru sa na tomto mieste kŕmiť.


Používa sa nielen na zatraktívnenie boilies, ale tiež pracuje impozantne so zmesou partiklu, s Manilla Activ mixom či Manilla peletami. Vyrobené okrem iného z arašidového proteínu, cukrov, Madagarskarskej vanilky a ďalších ingrediencií.

 

Nerozpúšťa PVA sáčky.

Balenie: 1 liter

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť cloudy manilla

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk