Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Cloudy Bloodworm Liquid 1 L

Sticky Baits Cloudy Bloodworm Liquid 1 L

Sticky Baits Cloudy Bloodworm Liquid 1 L
Novinka
Sticky Baits Cloudy Bloodworm Liquid 1 L
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Katalógové číslo: CBL
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Dnes už bestseller z dielne Stickybaits, ktorý túto značku preslávil nielen po Veľkej Británii, ale defacto po celom svete.


Tento liquid je ideálny pre pridanie do Bag & Stisk Mixu, na pelety, na preliatie boilies, atď. Obsahuje celé výlisky patentiek (Bloodworm) a samozrejme Sticky Hydrolysed Bloodworm Compound. Pri použití sa nad návnadou utvorí hmlistý oblak (pozri video), ktorý oklame aj veľmi opatrné kapry. Najlepšie použitie s Bloodworm peletami a boilies v PVA pančuchách.

 

Balenie: 1 liter

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť cloudy bloodworm

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk