Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Boilie Vor-Tex Shelf Life 5 kg

Sticky Baits Boilie Vor-Tex Shelf Life 5 kg

Sticky Baits Boilie Vor-Tex Shelf Life 5 kg
Novinka
Sticky Baits Boilie Vor-Tex Shelf Life 5 kg
 
1 z 1
 
Novinka
Konečná cena
Výrobca: STICKY BAITS
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Na tento produkt sa nevzťahuje vernostna zľava.

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
49,99 €
Katalógové číslo: VTST20
Skladom
u Vás už
pozajtra
49.99
Popis produktu

Vor-Tex boilies sa skladá z čisto prírodných produktov a toho najkvalitnejšieho čerstvého javorového sirupu, ktorý dal vzniknúť sladko - rybej vôňe, ktorá sa ukázala ako neodolateľná pre kapry.​


Boilies ďalej obsahuje tepelne upravené múčky, rozpustné rybie proteíny, crustaocean extrakt, mliečne proteíny, fenugreek, Keast extract, atlantik kelp, Natural emuslified oleorasins, vitamíny, minerály a ďalšie tajné prísady. Anglické médiá o Vor-Texu napísali: "Je to najlepšia javorová rada, ktorá kedy vznikla." Na vzniku sa podieľal aj legendárny anglický rybár Leon Bartropp.

 

Príde jar a bez tohto boilies k vode nejdeme. Ale peknú riadku veľkých rýb nám táto rada dopomohla chytiť v priebehu celého roka.

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť vor-tex
Hmotnosť 5 kg

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk