Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sticky Baits Boilie Bloodworm 1 kg

Sticky Baits Boilie Bloodworm 1 kg

Sticky Baits Boilie Bloodworm 1 kg
Novinka
Sticky Baits Boilie Bloodworm 1 kg
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: STICKY BAITS
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: BLS12
13.99
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: BLS16
12.99
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: BLS20
12.99
Popis produktu

Dnes už bestseller v množstve krajín. Väčšina konkurenčných spoločností, má sklon k používaniu červenej múčky, ktorá je ľahko dosiahnuteľná.​


Na základe kombinácie nízkej teploty a rozpustných rybích múčok, sme sa snažili, aby bol tento výrobok čo najprirodzenejší, ako len je to možné. Špeciálne dovezené kôrovce, extrakty krvnej plazmy a čerstvé larvy hmyzu prešli dlhú cestu siahajúcu k tomuto cieľu. Žiadna červená rybia múčka a prídavok Robin red nenahradí náš výnimočný produkt Hydrolysed Bloodworm Compound, ktorý robí návnadu pre kapry neodolateľnú. Toto boilies obsahuje kapsaicín, detekujúci receptory, ktoré má kaporna bočnej čiare. Kapsaicín je extrémne bohatý na obsah papriky a prirodzene emulgovaného oleorezínu, ktoré boli zahrnuté tiež pre zvýšenie svojej zaujímavosti ešte do širšieho okolia.

 

Nenájdete tu žiadne esencie a chemické farbivá, ale iba optimálne zloženie nášho Hydrolysed Bloodworm compund, ktorý vás nenechá pri vode dlho pokojným.

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť bloodworm
Hmotnosť 1 kg

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk